Moc miłości

Walentynki 2022. Zmysłowe pomysły na prezent dla niej

2023-02-10 10:55

Już 14 lutego będziemy obchodzić Walentynki, czyli święto zakochanych. Wiele osób w tym czasie zastanawia się co kupić partnerce tego dnia. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych i najbardziej popularnych walentynkowych upominków dla niej. Zobacz, jakie prezenty sprawdzą się na Walentynki 2023.

Pomysły na walentynki 2023

Walentynki to święto, które jedni kochają inni nienawidzą. Dla jednych jest ono dniem celebrowania miłości, drudzy uważają, że to komercjalizacja uczuć, a prawdziwa miłość nie potrzebuje sztucznego święta. Warto jednak w ten dzień pomyśleć o ukochanej lub ukochanym i przygotować nawet symboliczny upominek bądź randkę. Walentynki jak co roku obchodzimy 14 lutego, zatem na zaplanowanie czegoś specjalnego nie zostało już tak wiele czasu. W tym roku, z uwagi na pandemię na topie będzie randkowanie w domowym zaciszu.

Zobacz również: Wystrzałowy trik na cienie pod oczami. Ten produkt działa lepiej niż korektor! W kilka sekund przykryje worki i zasinienie pod oczami, a jest lekki jak chmurka

Walentynkowy prezent dla niej

Prezenty dla partnerki na Walentynki od lat się praktycznie nie zmieniają. Na topie jest zmysłowa, erotyczna bielizna na wspólne igraszki. Dobrym pomysłem jest również butelka dobrego szampana, spersonalizowane czekoladki czy ulubione perfumy. Nieco droższym pomysłem jest oczywiście biżuteria.

Zobacz galerię i sprawdź walentynkowe inspiracje na ten rok. 

Walentynki

i

Autor: Materiały prasowe Walentynki
Numizmat Wielcy Polacy: Mikołaj Kopernik i Jan Paweł II
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany