Będzie prześmiewcza gra komputerowa o Tarnowie. "Klątwa Meneli i bój z władającym miastem imperatorem"

2022-05-24 12:53
Będzie prześmiewcza gra komputerowa o Tarnowie. Klątwa meneli i bój z władającym miastem imperatorem
Autor: ID 11333328/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne / Gra o nazwie "Tarnow Souls" ma być prześmiewczą wariacją na temat znanej, japońskiej serii gier wideo.

Powstanie gra komputerowa o Tarnowie! Twórcy niezależnej produkcji pn. "Tarnow Souls" nie ukrywają jednak, że ma ona charakter prześmiewczy, a głównym zadaniem gracza będzie... pokonanie władającego miastem imperatora. Dodatkowo w trakcie rozgrywki trzeba się będzie zmierzyć z "Klątwą Meneli". Premiera gry została zaplanowana na 5 sierpnia.

Będzie prześmiewcza gra komputerowa o Tarnowie. "Klątwa meneli i bój z władającym miastem imperatorem"

Tarnów zostanie "bohaterem" gry komputerowej! Jej twórcy nie ukrywają jednak, że chodzi o prześmiewczą produkcję, inspirowaną japońskim hitem "Dark Souls". Tarnowska wariacja na temat dzieła firmy From Software będzie oczywiście zdecydowanie uboższa w elementy, do których przyzwyczajeni są współcześni gracze (zwłaszcza pod względem szaty graficznej), jednak twórcom "Tarnow Souls" raczej nie chodzi o mierzenie się z profesjonalnymi produkcjami. Ich gra będzie skierowana głównie do mieszkańców miasta, którzy niekoniecznie są zadowoleni z tempa jego rozwoju. Głównym zadaniem gracza w "Tarnow Souls" ma być... przezwyciężenie "Klątwy Meneli" oraz pokonanie imperatora władającego miastem. 

W grze pojawią się lokacje znane mieszkańcom Tarnowa (np. elektrociepłownia MPEC) czy też postacie charakterystyczne dla miasta (np. Roman z Tarnowa). Jak donosi branżowy portal cdaction.pl, "Tarnow Souls" ma ukazać się 5 sierpnia w bezpłatnej formie na platformie Game Jolt. Poniżej trailer gry o Tarnowie.

PRZECZYTAJ: Zrewitalizowany rynek w Zakliczynie obiektem kpin. "Najbardziej zabetonowany rynek w kraju"

ZOBACZ: Zbrodnia w Borzęcinie. Czesław K. odpowie za zabójstwo żony przed polskim sądem. Brytyjczycy zwlekali 3 lata

Sonda
Czy podoba Ci się pomysł stworzenia prześmiewczej gry komputerowej o Tarnowie?
Gang sutenerów rozbity przez policję. Podejrzani wylądowali na glebie