Ksiądz Antoni Piś w STANIE CIĘŻKIM leży pod respiratorem! Wikariusze proszą o modlitwę

Ksiądz Antoni Piś w STANIE CIĘŻKIM leży pod respiratorem! Wikariusze proszą o modlitwę
Autor: tpsdave/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Nie poprawia się stan zdrowia księdza Antoniego Pisia, proboszcza parafii w Męcinie (gm. Limanowa). Kapłan w dalszym ciągu leży w szpitalu pod respiratorem. O modlitwę za zakażonego koronawirusem duchownego poprosili księża wikariusze pracujący w parafii św. Antoniego.

W czwartek (8 października) informowaliśmy, że zakażony koronawirusem jest ks. Antoni Piś, proboszcz parafii św. Antoniego w Męcinie. Kapłan trafił do szpitala, gdzie został podłączony do respiratora. Niestety od kilku dni stan zdrowia duchownego nie poprawił się i nadal jest ciężki. Ks. Antoni Piś w dalszym ciągu korzysta z urządzenia wspomagającego oddychanie. Księża wikariusze z parafii św. Antoniego proszą o modlitwę za chorego proboszcza przez wstawiennictwo św. Szymona z Lipnicy lub odmawianie nowenny pompejańskiej. 

- Ksiądz Proboszcz cały czas jest podpięty do respiratora. Stan Jego zdrowia jest ciężki i od kilku dni nie zmienia się. Będziemy informować w przypadku zmian. Prosimy o nieustawanie w modlitwie i zachęcamy wraz z Siostrami do podjęcia Nowenny Pompejańskiej. Św. Szymonie z Lipnicy patronie w czasie epidemii - módl się za nami - napisali w mediach społecznościowych księża wikariusze z parafii św. Antoniego w Męcinie.

Sąsiedzi po tragedii w Siedliskach