Nowy Sącz. Zuchwała kradzież w sklepie jubilerskim. Wyniósł 31 złotych pierścionków [ZDJĘCIA]

Nowy Sącz. Zuchwała kradzież w sklepie jubilerskim. Wyniósł 31 złotych pierścionków
Autor: KMP Nowy Sącz Złodziej wyniósł ze sklepu precjoza warte około 50 tysięcy złotych. Został zatrzymany już następnego dnia.

W Nowym Sączu doszło do zuchwałej kradzieży w sklepie jubilerskim. Mężczyzna, który rzekomo chciał kupić pierścionek zaręczynowy wyniósł ze sklepu aż 31 drogocennych przedmiotów o wartości około 50 tysięcy złotych. Łupem nie nacieszył się długo, ponieważ już następnego dnia został zatrzymany przez sądecką policję. Mundurowi znaleźli przy nim część ze skradzionych precjozów. 28-latek został aresztowany na trzy miesiące, a sąd może go skazać nawet na 8 lat więzienia.

Złodziej ukradł 31 złotych pierścionków ze sklepu jubilerskiego

Bezczelny złodziej okradł sklep jubilerski w Nowym Sączu z precjozów wartych około 50 tysięcy złotych. Stało się to w biały dzień, około godz. 14.30, za pomocą podstępu. 28-letni mężczyzna powiedział sprzedawcy, że poszukuje pierścionka zaręczynowego dla swojej dziewczyny, dlatego chce z bliska obejrzeć cenne przedmioty. Zwiedziony sprzedawca wyłożył na ladę ekspozytor z biżuterią, na co złodziej tylko czekał. 28-latek jak gdyby nic chwycił za ekspozytor i wybiegł ze sklepu z łupem. Nie nacieszył się nim jednak długo. Już następnego dnia wizytę złożyli mu sądeccy policjanci, którzy zatrzymali nieuczciwego klienta i zabezpieczyli znalezione przy nim precjoza warte około 20 tysięcy złotych. Prawdopodobnie pozostałą część łupu złodziej zdążył już spieniężyć. 28-letni mieszkaniec Nowego Sącza usłyszał zarzut dokonania szczególnie zuchwałej kradzieży, za co grozi mu do 8 lat więzienia. Sąd zdecydował o aresztowaniu go na trzy miesiące.

PRZECZYTAJ: Nie żyje asp. sztab. Marek Kokot. Miał 45 lat. Sądeccy policjanci w żałobie

ZOBACZ: Wandalizm w Bochni. Zepchnęli Matkę Bożą z cokołu. "Stała od 1880 roku, nie zniszczyli jej nawet hitlerowcy"

Strzelanina w szkole w Kazaniu. Masakra w rosyjskim gimnazjum