Złodziejka z basenu w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymana przez policję. Interesowały ją tylko... buty

i

Autor: Wokandapix/cc0/pixabay Z szatni na basenie złodziejka wyniosła cztery pary butów o wartości prawie 800 zł / zdjęcie ilustracyjne.

Wynosiła z szatni markowe buty

Złodziejka z basenu w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymana przez policję. Interesowały ją tylko... buty

2022-09-12 11:15

Cztery pary markowych butów zdążyła ukraść złodziejka grasująca na basenie w Dąbrowie Tarnowskiej, zanim została zatrzymana przez policję. 30-latka wyniosła z szatni buty o łącznej wartości prawie 800 złotych. Mieszkanka gminy Szczucin przyznała się do winy i oddała przywłaszczone obuwie. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Złodziejka grasowała na basenie w Dąbrowie Tarnowskiej. Kradła wyłącznie buty

Dość dziwne zainteresowanie miała 30-letnia złodziejka, która grasowała na krytym basenie w Dąbrowie Tarnowskiej. Kobieta z szatni obiektu wynosiła... markowe buty należące do klientów pływalni. Łącznie jej łupem padły cztery pary obuwia o wartości prawie 800 złotych. Co ciekawe, miłośniczka cudzej wartości nie kradła innych przedmiotów, a wyłącznie buty. Policjanci Komisariatu Policji w Szczucinie ustalili personalia osoby, która może być odpowiedzialna za kradzież. Okazało się, że to mieszkanka gminy Szczucin. Na szczęście przywłaszczone obuwie udało się odzyskać.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Tragiczna śmierć 6-letniego chłopca pod Limanową. Ważna decyzja prokuratury

Znany TikToker Patryk D. rozjechał inwalidę na Marszałkowskiej. Na rozprawie błysnął butami.

Złodziejka oddała skradzione buty. Grozi jej do 5 lat więzienia

Kobieta podczas czynności wykonywanych w miejscu jej zamieszkania dobrowolnie oddała skradzione obuwie funkcjonariuszom, po czym złożyła wyjaśnienia. Usłyszała zarzut dokonania kradzieży, do którego się przyznała. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Sonda
Czy kary za kradzież powinny być zaostrzone?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki