Koronawirus. Toruń zaprasza na weekend on-line

2020-03-28 9:35 KM
Koronawirus. Toruń zaprasza na weekend on-line
Autor: CC Unsplash.com Koronawirus. Toruń zaprasza na weekend on-line

Z powodu pandemii koronawirusa nie mogą się odbywać tradycyjne imprezy, na które regularnie zapraszaliśmy was przy okazji weekendu w Toruniu. Gród Kopernika przygotował jednak ofertę on-line, z której mogą skorzystać mieszkańcy. Zachęcamy - zostańcie w domu i zaplanujcie sobie czas z Toruńską Agendą Kulturalną, Centrum Współczesności Młyn Wiedzy i innymi!

Koronawirus w Polsce i w Toruniu - ten temat dominuje ostatnio na łamach naszego portalu, ale nic w tym dziwnego. Wzbudza on zdecydowanie najwięcej emocji wśród waszych czytelników. Staramy się przekazywać wam na bieżąco informacje o nowych inicjatywach naszego miasta, które pomagają odnaleźć się w nowej, niespodziewanej dla wielu sytuacji. Zdecydowanie popieramy akcję #zostańwdomu - tylko w ten sposób możemy przyśpieszyć wygraną z koronawirusem z ChinA jak spędzić najbliższy weekend? Dobrą opcją wydaje się oferta toruńskich instytucji, z której możecie skorzystać po podłączeniu waszego sprzętu do internetu. Jak to wygląda w praktyce?

- Toruńskie instytucje kultury oraz placówki popularnonaukowe z dnia na dzień wzbogacają ofertę ciekawych koncertów, spotkań i zajęć, które można obejrzeć on-line, przede wszystkim za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook - informuje Urząd Miasta Torunia na głównej stronie.

Zbiór przydatnych linków znajdziecie w tym miejscu. Na liście m.in.: Toruńska Agenda Kulturalna, Centrum Sztuki Współczesnej, Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i wiele więcej!

Z kolei poniżej my prezentujemy wam nasze artykuły, dzięki którym łatwiej rozeznacie się w zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, znajdziecie aktualne statystyki dotyczące zakażeń koronawirusem i wiele więcej.

Koronawirus Toruń - to warto wiedzieć

Super Raport - odc. 6. Goście: Budka, Rotkiel

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.