Andrii przyjechał do Polski po lepsze życie. Jego Volvo zmieniło się w MIAZGĘ. Mężczyzna ZGINĄŁ [ZDJĘCIA]

2021-01-26 15:26 km korz
Tragedia na obwodnicy Torunia. Zderzyło się 5 samochodów, jedna osoba nie żyje
Autor: Alex Marcinowski/SUPER EXPRESS Tragedia na obwodnicy Torunia. Zderzyło się 5 samochodów, jedna osoba nie żyje

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Torunia - S10, wstrząsnął nie tylko lokalną społecznością. Dlaczego do niego doszło? Jeden z kierowców przed chwilą zjechał z autostrady. Pędził na niej blisko 150 kilometrów na godzinę. Gdy jechał po normalnej drodze wydawało mu się, że się ślimaczy. Na siłę próbował wyprzedzać jadącą przed nim ciężarówkę. Andrii S. (45+ l.) przyjechał do Polski po lepsze życie. Stracił je w okolicach Torunia w koszmarnym karambolu, który sam spowodował.

Spis treści

  1. Śmiertelny wypadek na obwodnicy Torunia. Koszmar na S10
  2. Obywatel Ukrainy zginął na obwodnicy Torunia. Znamy jego tożsamość
  3. Koszmar na obwodnicy Torunia. Policja prosi o pomoc świadków wypadku na S10

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Torunia. Koszmar na S10

Wracamy do sprawy wypadku, który wstrząsnął nie tylko mieszkańcami grodu Kopernika. To był straszny karambol. Brało w nim udział pięć samochodów. Doszło do niego w poniedziałek (25.01.2021) na obwodnicy Torunia. Jedna z ciężarówek przewróciła się na bok. Dwa samochody zamieniły się w miazgę. Kierowca Volvo, który był sprawcą tego wypadku zginął na miejscu. Cztery osoby trafiły do szpitala. Na jaw wychodzą kolejne fakty, związane z tym tragicznym w skutkach zdarzeniem.

Czytaj także: Na klatce było mnóstwo KRWI. Nocna akcja służb w Kujawsko-Pomorskiem

- Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że volvo V70 jadąc od strony autostrady podczas wyprzedzania zderzyło się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym renault masterem. Następnie volvo uderzyło w opla insignię jadącego za renault oraz volkswagena caddy i mercedesa actrosa. Volkswagen i mercedes jechały w kierunku Bydgoszczy (w tym samym kierunku co volvo). Funkcjonariusze ustalają tożsamość denata - mówił nam w poniedziałek asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Obywatel Ukrainy zginął na obwodnicy Torunia. Znamy jego tożsamość

Wczoraj policjantom nie udało się ustalić tożsamości ofiary wypadku. Zrobili to dzień później. - Ofiara to obywatel Ukrainy - mówi "Super Expressowi" aspirant Wojciech Chrostowski z zespołu prasowego KMP w Toruniu.

Reporter portalu Toruń Projekt Miasto ustalił że w wypadku zginął Andrii S. (45+l). Do Polski przyjechał w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Ostatnio mieszkał w Pile (województwo wielkopolskie). - To nie pierwszy wypadek w tym miejscu. Wszystko przez to, że kierowcy po zjeździe z autostrady zapominają o tym, że są na normalnej drodze. Nadal chcą jechać tak szybko jak jechali na autostradzie. Prawdopodobnie tak też było w tym przypadku - mówi nam jeden z toruńskich policjantów.

Koszmar na obwodnicy Torunia. Policja prosi o pomoc świadków wypadku na S10

- Przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112 - apeluje asp. Chrostowski.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Tir zmiażdżył Marka i jego 10-letniego syna. Wypadek Strzelce Małe.