Toruń. Nieciekawa prognoza pogody. Przydadzą się parasole

2021-08-05 7:07
Chmury nad Toruniem
Autor: CC Pixabay.com Toruń. Nieciekawa prognoza pogody. Przydadzą się parasole / Zdjęcie ilustracyjne

Prognoza pogody na czwartek (5.08.2021) dla Torunia jest nieco lepsza od tej ze środy, ale meteorolodzy nadal ostrzegają przed możliwymi opadami deszczu. Co więcej - warunki mogą mieć niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie. Szczegóły na se.pl poniżej.

Toruń. Nieciekawa prognoza pogody. Przydadzą się parasole

Z każdym kolejnym dniem jesteśmy bliżej weekendu. Prognozy dla Torunia na najbliższe dni nie wyglądają zbyt korzystnie. Wszystko wskazuje na to, że w czwartek (5.08.2021) przy planowaniu dłuższych spacerów trzeba będzie pamiętać o parasolach. - W dzień początkowo częściej zaświeci słońce, ale od godzin południowych chmury zaczną dominować na niebie i pod koniec dnia możliwy jest przelotny deszcz - przekazuje Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Czytaj też: Toruń: Dopadli go przy wyjściu do pracy. Grozi mu długa odsiadka

- Po południu temperatura powietrza wzrośnie do około 22-23 stopni. Oczujemy ciepło, ale początkowo będzie chłodno. Wschodni wiatr będzie najczęściej umiarkowany, a ciśnienie atmosferyczne będzie coraz szybciej spadać. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne - pisze Rafał Maszewski na stronie pogodawtoruniu.pl.

Deszcz może się też pojawić w nocy z czwartku na piątek i o poranku. Poprawy pogody spodziewamy się w najbliższą sobotę. Niestety w drugiej części weekendu znów zmierzymy się z przelotnymi opadami. W niedzielę może również zagrzmieć.

Zawody strażaków The FireFit Champoinships na Rynku Nowomiejskim w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE