Walentynki 2020. Jak mieszkańcy Torunia spędzają święto zakochanych? [SONDA]

2020-02-14 9:17 KM / Mariusz Luda
Walentynki 2020. Jak mieszkańcy Torunia spędzają święto zakochanych? [SONDA]
Autor: CC Pexels.com / Pixabay Walentynki 2020. Zdjęcie ilustracyjne

W restauracji, kinie, w plenerze. W grupie lub tylko we dwoje - tak torunianie obchodzą Walentynki. Niektórzy święto zakochanych spędzą samotnie, w domu przed telewizorem. Na ogół jednak - ten dzień planujemy na wiele sposobów, czasami na romantycznej kolacji przy świecach. Sondę wśród mieszkańców przeprowadził reporter Radia ESKA.

Jak spędzacie walentynki? Czy w ogóle je obchodzicie? Jeżeli nie, to dlaczego? Czy Toruń jest miastem zakochanych? Z tym zestawem często trudnych pytań zmierzyli się torunianie. Zapytaliśmy ich o sprawy sercowe. Okazuje się, że nie zawsze jest tak różowo…

Jak torunianie spędzają walentynki? Sprawdzał reporter Radia ESKA!

Walentynki, czyli święto zakochanych, należy do najpopularniejszych wydarzeń w roku obchodzonych niemalże na całym świecie. Jednym ze zwyczajów walentynkowych jest wysyłanie listów i kartek, w których zakochani wyznają sobie miłość. Święto to, podbiło serca Polaków w latach 90. ubiegłego wieku.

Walentynki w Toruniu. Gdzie je spędzić?

Portal ESKA INFO Toruń przygotował dla was zestaw propozycji na walentynki w Toruniu. Gdzie zabrać drugą połówkę 14 lutego? Sprawdźcie nasz materiał, do którego linkujemy TUTAJ.

Zapraszamy również do dyskusji na naszym Facebooku. Jakie są najlepsze pomysły na 14 lutego? Czekamy na wasze propozycje!