Załamanie pogody w Toruniu. To będzie paskudny dzień w regionie

2021-08-04 7:52
Chmury burzowe nad Toruniem
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Załamanie pogody w Toruniu. To będzie paskudny dzień w regionie / Zdjęcie ilustracyjne

Prognoza pogody na środę (4.08.2021) dla Torunia. Najbliższe godziny przyniosą opady deszczu i prawdopodobnie również burze. Meteorolog serwisu pogodawtoruniu.pl nie ma wątpliwości - to nie będzie przyjemny dzień. Więcej szczegółów na se.pl poniżej.

Załamanie pogody w Toruniu. To będzie paskudny dzień w regionie

Początek sierpnia powinien nam się kojarzyć ze słoneczną pogodą, zachęcającą do spacerów m.in. po Toruniu. Tymczasem prognozy na środę (4.08.2021) - mówiąc delikatnie - nie zachwycają. Meteorolodzy spodziewają się, że w najbliższych godzinach przydadzą się parasole. - Chmury będą często dominować na niebie (zachmurzenie umiarkowane / duże) i zwłaszcza około południa oraz po południu czasami popada intensywniejszy przelotny deszcz i zagrzmi burza (wówczas opady bardzo intensywne) - pisze Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Prognoza dla Polski: Pogoda na dziś, 4 sierpnia: Wichury do 75 km/h i burze to nie wszystko!

- W ciągu dnia temperatura powietrza wzrośnie do około 21-22 st. - komfort termiczny, ale po opadach będzie chłodniej. Wschodni wiatr będzie najczęściej słaby, tylko w burzach silniejszy. Ciśnienie atmosferyczne zacznie wolno spadać, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne - przekazuje Rafał Maszewski na stronie pogodawtoruniu.pl.

Umiarkowany wiatr zostanie z nami do końca tygodnia. Od czwartku pogoda powinna stopniowo się poprawiać. W piątek (6.08.2021) może jeszcze spaść deszcz, ale będzie go mniej niż w dniu dzisiejszym. Temperatury od 22 do 26 stopni. O prognozach na weekend będziemy was informować na bieżąco.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Zawody strażaków The FireFit Champoinships na Rynku Nowomiejskim w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE