Aniu, gdzie jesteś? Zaniepokojeni rodzice szukają zaginionej córki

i

Autor: KRP II - Mokotów, Ursynów, Wilanów Aniu, gdzie jesteś? Zaniepokojeni rodzice szukają zaginionej córki

Aniu, gdzie jesteś? Zaniepokojeni rodzice szukają zaginionej córki

2022-06-30 17:49

Anna Kuśmierczyk ostatni raz widziana była we wtorek, 28 czerwca 2022 roku. Tego dnia wyszła z mieszkania i od tamtej pory najbliżsi nie mają kontaktu z 23-latką. Zaniepokojeni jej losem rodzice zgłosili zaginięcie córki na policję. Wiesz, gdzie przebywa Ania? Koniecznie skontaktuj się z mokotowską policją.

Policja szuka zaginionej Anny Kuśmierczyk

Jak czytamy na facebookowej stronie "Gdziekolwiek jesteś", 23-letnia Anna Kuśmierczyk pochodzi z Białegostoku, ale od pięciu lat 5 lat mieszka i pracuje jako analityk na Mokotowie, przy ulicy Zdziechowskiego.

We wtorek, 28 czerwca, wyszła ze swojego mieszkania i ślad po niej zaginął. Zaniepokojeni jej losem najbliżsi zgłosili zaginięcie 23-latki na policję. Warto zaznaczy, że jeszcze przed zaginięciem Ania unikała kontaktu z rodziną i nie jest to pierwsza taka sytuacja.

Przeczytaj też: Kolejny wypadek z udziałem miejskiego autobusu w Warszawie. Ranni pasażerowie, poważne utrudnienia

Pod koniec maja rodzice również zgłaszali jej zaginięcie, jednak już kilka dni później napisała SMS-a, że żyje i żeby się o nią nie martwić.

Rysopis zaginionej Anny Kuśmierczyk

  • wzrost: około 155 cm
  • waga: około 50 kg
  • twarz: pociągła
  • uszy: małe, normalne
  • nos: prosty
  • uzębienie: pełne
  • włosy: rude do ramion
  • oczy: piwne
  • budowa ciała: szczupła

W dniu zaginięcia Ani ubrana była w sportowe buty, czarne dresowe spodnie i kurtkę typu "ramoneska".

Mokotowska policja prosi o pomoc

Sprawą zaginięcia 23-latki zajmuje się policja na Mokotowie.

"Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu, proszone są o pilny kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 osobiście lub pod nr tel. 47 72 392-50, 47 72 392-52 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl" - apeluje podkom. Robert Koniuszy.

Budżet obywatelski zmienia Warszawę. Liczy się każdy głos!
Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE