Będą biegać, będą grać: Weekendowe utrudnienia w ruchu [INFORMATOR, GALERIA]

2019-10-10 21:31 PRA
Biegi uliczne
Autor: maxmann/cc0/pixabay.com Biegi uliczne

Trzy biegi - jeden w sobotę, dwa w niedzielę - oraz niedzielny mecz piłkarskiej reprezentacji wprowadzą spore utrudnienia w poruszaniu się po Warszawie. Uwaga! Z tego powodu mogą być problemy, aby dotrzeć do lokali wyborczych!

SOBOTA

2. Charytatywny Bieg Czas Na Wzrok!

Rozpocznie się w sobotę o godz. 13 w Miasteczku Wilanów, w okolicy Plaży Wilanów przy skrzyżowaniu ul. Wilanowskiej oraz Przyczółkowej. 5-kilometrowa trasa biegu będzie przebiegała ciągiem pieszo-rowerowym na ul. Przyczółkowej (w kierunku Powsina). Uczestnicy zawrócą na wysokości ul. Pałacowej i tą samą drogą pobiegną w kierunku mety. W czasie biegu zamknięty będzie wylot ulic F. Klimczaka i A. Branickiego na ul. Przyczółkową. Dojazd do ul. F. Klimczaka będzie możliwy od strony al. Rzeczypospolitej.

NIEDZIELA

2. Bieg z Radością

Bieg odbędzie się na dwóch dystansach: 5- i 10-kilometrowym. Krótszy wystartuje o godz. 10, dłuższy o godz. 11. Uczestnicy przebiegną ulicami Zagajnikową, Mrówczą, Mozaikową. Ulice na trasie biegu zamknięte będą w godz. 9-13. Przewidywane są utrudnienia w w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje na stronie ZTM

Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si 2019

Miasteczko biegowe, start i meta będą zlokalizowane na ul. Broniwoja w pobliżu Skweru Grupy AK „Granat”. Bieg wystartuje o godz. 12. Zawodniczki pobiegną ulicami: Broniwoja - Wielicką - Ksawerów - Puławską. Biegaczki będą poruszać się jezdnią ul. Puławskiej w kierunku Ursynowa. Na wysokości pętli tramwajowej Wilanowska zawrócą i tą samą jezdnią pobiegną do ul. J.P. Woronicza, gdzie ponownie zawrócą, kierując się dalej do mety na ul. Broniwoja. Szczegółowe informacje na stronie Urzędu Miasta.

Mecz Polska - Macedonia na PGE Narodowym

Mecz rozpocznie się o godz. 20.45. W związku z tym w godz 18.30–20.45 Saska Kępa zostanie wyłączona z ruchu indywidualnego, za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych.

Po zakończeniu meczu (ok. godz. 22.30), w przypadku, gdy duża grupa kibiców będzie chciała wracać do centrum pieszo, policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu mostu Józefa Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy rondem gen. Ch. de Gaulle’a a rondem J. Waszyngtona. Szczegółowe informacje na stronie ZTM.