Wypadek samochodowy na Kamionku. Auto stanęło w płomieniach

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Wypadek samochodowy na Kamionku. Auto stanęło w płomieniach

Dantejskie sceny na Pradze. Citroen huknął w audi, spod maski buchnęły płomienie

2022-03-31 10:29

Samochody huknęły w siebie na Kamionku, po chwili spod maski jednego z nich buchnęły płomienie! Do dramatycznych zdarzeń doszło około godziny 9 rano w czwartek (31 maca) na skrzyżowaniu ulic Dwernickiego i Podskarbińskiej. Na miejsce natychmiast ruszyli strażacy i policja, którzy walczyli ze skutkami dramatycznego zdarzenia.

Do dantejskich scen doszło tuż po godzinie 9 rano. - O godzinie 9:20 Otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut: citroena i audi. Citroen po zapalił się – powiedział Jarosław Florczak ze stołecznej policji. Policja nie przekazuje na razie szczegółowych informacji na temat zdarzenia. - Na razie nie znamy szczegółów tego zdarzenia - przekazał policjant. 

Jak podaje policja, nikt nie ucierpiał w zdarzeniu, jednak z płonącym samochodem musieli uporać się strażacy. - Potwierdzam, straż pożarna uczestniczyła w akcji gaśniczej. Na miejscu był 1 zastęp straży pożarnej – przekazał Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej.

Auto stanęło w płomieniach

Na razie nie wiadomo jak doszło do tych dramatycznych zdarzeń. Policja ustali, kto w tym przypadku zawinił.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Gigantyczny pożar w Warszawie. Płonęły trawy i nieużytki w Wawrze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają