Dramat w Gielniowie! 12-latek wjechał na hulajnodze pod ciężarówkę. Nastolatek zmarł w szpitalu

2022-05-15 15:01
Dramat w Gielniowie! 12-latek wjechał na hulajnodze pod ciężarówkę. Nastolatek zmarł w szpitalu
Autor: Marek Durajczyk/SUPER EXPRESS, Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Dramat w Gielniowie! 12-latek wjechał na hulajnodze pod ciężarówkę. Nastolatek zmarł w szpitalu

W sobotę, 14 maja, doszło do tragicznego wypadku. 12-letni chłopiec poruszający się hulajnogą elektryczną wjechał pod samochód ciężarowy. Wczoraj otrzymaliśmy informację o tym, że dziecko w ciężkim stanie zostało przetransportowane do szpitala w Łodzi. Dzisiaj niestety doszły do nas smutne wieści. 12-latek zmarł w szpitalu.

Wypadek wydarzył się 14 maja, kilka minut po godzinie 16, w Gielniowie w woj. mazowieckim. 12-latek wyjeżdżał na swojej hulajnodze elektrycznej z utwardzonej gruntowej drogi na drogę powiatową.

– Na skutek niezachowania należytej ostrożności podczas manewru włączania się do ruchu, chłopiec wjechał pod nadjeżdżający z jego lewej strony ciężarowy ford transit – przekazała w rozmowie z PAP rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Przysusze, asp. Aneta Wilk.

CZYTAJ RÓWNIEŻMakabryczne odkrycie! Ciało mężczyzny w krzakach przy Porcie Praskim

Dziecko w stanie ciężkim zostało przetransportowane przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Jak przekazała policja, kierująca fordem 46-latka była trzeźwa.

Nastolatek zmarł w szpitalu

Niestety dzień po wypadku, 15 maja w okolicach godziny 14, otrzymaliśmy tragiczne wiadomości. – Nie żyje 12-letni chłopiec, który wyjechał hulajnogą elektryczną pod samochód ciężarowy. Dziecko zmarło w szpitalu – przekazała policjantka.

Śmiertelny weekend na Mazowszu

W sobotę na terenie województwa mazowieckiego doszło do kilku śmiertelnych zdarzeń. Informowaliśmy między innymi o mężczyźnie, który wypadł z drugiego piętra na warszawskim Targówku. Tego dnia doszło również do trzech śmiertelnych potrąceń przez pociąg i gigantycznego pożaru drewnianego budynku mieszkalnego, w którym zginęła starsza emerytka.

CZYTAJ RÓWNIEŻZginął w męczarniach na płocie. Łoś zawisł na ogrodzeniu w Piasecznie

Eksplozja w Warszawie. Elektryczna hulajnoga wysadziła nam mieszkanie
Sonda
Hulajnoga elektryczna - prawo jazdy, żeby jeździć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE