Makabryczne odkrycie! Ciało mężczyzny w krzakach przy Porcie Praskim

i

Autor: Shutterstock Makabryczne odkrycie! Ciało mężczyzny w krzakach przy Porcie Praskim

Makabryczne odkrycie! Ciało mężczyzny w krzakach przy Porcie Praskim

2022-05-15 10:27

Kibice, którzy 14 maja szli na mecz, dokonali makabrycznego odkrycia przy Porcie Praskim w Warszawie. W krzakach, odnaleziono ciało mężczyzny. Na razie nie wiadomo skąd tam się wzięło. Na wszystkie pytania w najbliższym czasie będzie próbowała odpowiedzieć prokuratura, która ustala okoliczności śmierci ok. 35-latka.

O makabrycznym odkryciu przy Porcie praskim powiadomili policję kibice, którzy szli na mecz. – Zgłoszenie otrzymaliśmy 14 maja o godzinie 13:14. Policjanci pojawili się na miejscu. Wezwano również prokuratora. Martwy mężczyzna był w wieku około 30-40 lat – przekazała „Super Expressowi” w rozmowie Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zabójstwo na Nowym Świecie. Przyjechał do Warszawy szukać lepszego życia. Maciej wrócił do domu w trumnie

Podobne informacje potwierdził nam reporter, który pojawił się na miejscu tragicznego odkrycia. – Odnaleziono ciało człowieka. Kibice szli na mecz i znaleźli martwego mężczyznę leżącego w krzakach – dodał dziennikarz.

Tragiczny bilans

W sobotę doszło do kilku śmiertelnych zdarzeń. Informowaliśmy między innymi o mężczyźnie, który wypadł z drugiego piętra na warszawskim Targówku. Miało to miejsce chwilę po północy 14 maja. Tego dnia doszło również do śmiertelnego potrącenia pieszego przez pociąg

O godzinie 12, 14 maja, otrzymaliśmy informację o gigantycznym pożarze drewnianego budynku mieszkalnego. Po opanowaniu pożaru, strażacy pracujący na miejscu odnaleźli zwęglone zwłoki starszej kobiety.

CZYTAJ RÓWNIEŻKolejne śmiertelne potrącenie przez pociąg pod Warszawą! Mężczyzna zginął na miejscu

Chwilę po godzinie 14, otrzymaliśmy kolejne tragiczne wiadomości. W Otwocku doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez pociąg Kolei Mazowieckich relacji Warszawa-Dęblin. Zespół ratownictwa medycznego, który pojawił się na miejscu, stwierdził zgon mężczyzny. To była tragiczna sobota.

Potrącenie dwóch osób na oznakowanym przejściu dla pieszych
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE