Już DZISIAJ w programie TVP "Alarm" reportaż o fryzjerskim podziemiu. OGLĄDAJCIE koniecznie!

2020-05-12 11:39
Otwórzcie salony!
Autor: Archiwum prywatne Otwórzcie salony!

We wtorkowy wieczór o godz. 20.10 warto włączyć telewizor. Na kanale TVP1 będzie można obejrzeć niezwykle interesujący materiał reporterów programu "Alarm" o tym, jak w ciężkich czasach pandemii muszą sobie radzić fryzjerzy, którzy z dnia na dzień zostali bez pracy.

Z powodu epidemii koronawirusa od 1 kwietnia wszystkie salony fryzjerskie zostały zamknięte. Fryzjerzy, praktycznie z dnia na dzień, zostali bez pracy i niejednokrotnie bez środków do życia. Od tygodni błagają o otwarcie salonów, bo zwyczajnie nie mają za co kupić chleba sobie i swoim dzieciom. Ze łzami w oczach opowiadają, że za chwilę stracą wszystko, na co pracowali latami, a część z nich już myśli o zmianie zawodu. Sytuacja postawiła więc fryzjerów pod ścianą i zrobili to, czego z pewnością przed wybuchem pandemii, nawet sobie nie wyobrażali - musieli zejść do podziemia. W programie "Alarm", który zostanie wyemitowany dziś o godz. 20.10 w TVP1, będzie można obejrzeć wyjątkowe wywiady z fryzjerami z podziemia. 

W zamknięciu, po cichu, strzygą klientów. Fryzjerskie podziemie w czasach epidemii

We wtorkowym programie "Alarm", fryzjerzy opowiedzą jak pracują w czasach, kiedy nie wolno im tego robić. Kto jest ich klientami i gdzie ich przyjmują. Oprócz fryzjerów, reporterom udało się również porozmawiać w obecności kamer z kosmetyczką. Czy one także przyjmują mimo zakazu? Jak wygląda ich praca i czy w ogóle ją wykonują? Tego dowiecie się z programu, w którym nie zabraknie też wypowiedzi ekspertów i dziennikarzy "Super Expressu". Oglądajcie koniecznie! Przypominamy - dzisiaj, godz. 20.10, program "Alarm" na kanale TVP1.

Fryzjerzy i salony kosmetyczne wracają w maju? Jest zapowiedź ze strony rządu

Pracuję w podziemiu, bo muszę

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE