Makabryczny wypadek chwilę po poluzowaniu obostrzeń. Roztrzaskał się spadając do Wisły

2021-05-18 13:35 Alicja Guz
Makabryczny wypadek chwilę po poluzowaniu obostrzeń. Mężczyzna spadł ze skarpy i uderzył o barkę
Autor: Marek Kudelski/Super Express Makabryczny wypadek chwilę po poluzowaniu obostrzeń. Mężczyzna spadł ze skarpy i uderzył o barkę

Weekendowe luzowanie obostrzeń stało się powodem tłumnego wyjścia warszawiaków na ulice miasta. Mieszkańcy stolicy hucznie świętowali m.in. otwarcie ogródków gastronomicznych i stopniowe powracanie do normalności znanej sprzed pandemii. Nie każda weekendowa impreza nad Wisłą zakończyła się jednak szczęśliwie. Młody mężczyzna świętujący ze znajomymi w okolicach Portu Czerniakowskiego, zapamięta tę chwilę na długo.

W nocy z piątku na sobotę po raz pierwszy od siedmiu miesięcy otworzyły się ogródki restauracji, barów i pubów. Warszawiacy tłumnie wyszli na ulice miasta, by wspólnie świętować ten długo wyczekiwany moment. Imprezom w centrum stolicy nie było końca! Nie każdy jednak miniony weekend będzie wspominał z uśmiechem na ustach.

Zobacz także: Tłumy w ogródkach i na ulicach! Tak warszawiacy świętowali luzowanie obostrzeń [ZDJĘCIA]

Młody mężczyzna wpadł do Wisły w Warszawie

W niedzielę grupa ludzi dobrze bawiła się w okolicy Portu Czerniakowskiego. Nie było jeszcze późno, dochodziła godz. 17:40. Strażnicy miejscy właśnie patrolowali okolice ulicy Zaruskiego, gdy zauważyli grupę młodych ludzi zbliżających się do ulicy Czerniakowskiej.

Wypadek w okolicy Portu Czerniakowskiego w Warszawie

Jeden z mężczyzn podbiegł do funkcjonariuszy i poinformował, że jego kolega miał wypadek. Spadł ze skarpy nad Wisłą tak niefortunnie, że rozbił głowę o metalowe elementy zacumowanej barki.

Prezczytaj: Oblężenie barów i klubów w stolicy. Tak warszawiacy świętowali luzowanie obostrzeń [ZDJĘCIA, WIDEO]

Koledzy pomogli nieszczęśnikowi wyjść na brzeg, a strażnicy miejscy opatrzyli jego rany.

- Mężczyzna miał rozciętą, otwartą ranę głowy, rozcięty łuk brwiowy oraz liczne zadrapania na rękach - przekazała Straż Miejska.

Niedługo potem na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która zabrała rannego mężczyznę prosto do szpitala.

Oj, na długo zapamięta on wiosenne luzowanie obostrzeń w Warszawie.

2-latek wypadł z okna! Matka piła
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE