Masakra podczas procesji Bożego Ciała. Osobówka wyleciała z drogi. Dwie osoby nie żyją

i

Autor: OSP ŁĄCK Masakra podczas procesji Bożego Ciała. Osobówka wyleciała z drogi. Dwie osoby nie żyją

KOSZMARNY WYPADEK

Masakra podczas procesji Bożego Ciała. Osobówka wyleciała z drogi. Dwie osoby nie żyją

2023-06-08 15:41

Tragiczny finał wypadku samochodowego w Łącku. Podczas procesji Bożego Ciała, w miejscowości Sendeń Mały, osobówka wyleciała z drogi i uderzyła w drzewo. Autem podróżowały cztery osoby. Dwie z nich, nie żyją. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego makabrycznego zdarzenia drogowego.

Łąck. Potworny wypadek w lesie. Osobówka uderzyła w drzewo

W okolicach godziny 11 w czwartek, 8 czerwca, w malutkiej miejscowości Sendeń Mały nieopodal Płocka, doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem osobówki marki volkswagen.

W trakcie trwania procesji Bożego Ciała OSP ŁĄCK została zadysponowana do wypadku drogowego w miejscowości Łąck ul. Kolejowa. Auto wypadło z drogi. Cztery osoby poszkodowane – przekazywali jako pierwsi druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łącku. Samochód koziołkował i uderzył w drzewo. 

Jak udało się ustalić dziennikarzom „TVN”, na miejscu zginął mężczyzna. W szpitalu zmarła kolejna osoba – kobieta. Dwie inne osoby, poszkodowane w wypadku, również zostały przetransportowane do szpitala.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz personalia osób podróżujących autem.

Koszmarny wypadek w Palmirach. Motocyklista wbił się w BMW

Śmiertelna passa trwa... Dzień wcześniej, bo w środę, 7 czerwca, służby otrzymały informację o wypadku na drodze krajowej numer 7 w Palmirach. Motocyklista zderzył się z osobowym BMW. Życia kierującego jednośladem nie udało się uratować. Zginął na miejscu.

Zobaczcie zdjęcia z tego makabrycznego wypadku:

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Listen on Spreaker.