DRUGI RAZ W TYM SAMYM MIEJSCU

Napad na jubilera w Grodzisku Mazowieckim. Psiknął gazem w oczy i ukradł złoto. Sprawca uciekł z nieznanym kierunku

2023-03-09 19:37

Chwile grozy miały miejsce w okolicach godziny 17 w czwartek, 9 marca, w Grodzisku Mazowieckim. Do jubilera na placu króla Zygmunta Starego 5 wszedł zamaskowany sprawca. – Psiknął gazem w oczy i ukradł biżuterię. Uciekł z miejsca zdarzenia – przekazał nam fotoreporter „SE”, który pojawił się na miejscu zdarzenia. Trwają poszukiwania sprawcy.

Grodzisk Mazowiecki. Napad na jubilera. Drugi w przeciągu ostatniego roku!

W okolicach godziny 17 do jubilera zlokalizowanego przy placu króla Zygmunta Starego w Grodzisku Mazowieckim wszedł zamaskowany człowiek. Agresor natychmiast wyjął gaz pieprzowy, którym potraktował sprzedawcę. – Psiknął gazem w oczy, rozbił witrynę, gdzie była złota biżuteria. Zabrał kosztowności i uciekł – przekazał fotoreporter „SE”.

Informacje potwierdziła w rozmowie z nami podkom. Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Przed godziną 17 doszło do napadu na sklep jubilerski. Do lokalu wszedł nieznany mężczyzna, użył gazu. Policjanci ustalają na miejscu czy coś zginęło. Trwają czynności i zabezpieczenia miejsca zdarzenia – przekazała policjantka.

Jak udało nam się ustalić, to drugie takie zajście w tym samym miejscu. Ostatni napad miał miejsce w październiku ubiegłego roku.

Sonda
Czy zostaliście kiedyś napadnięci?
Nasi Partnerzy polecają