Pieszy omal nie zginął na autostradzie. Kierowca nie mógł opanować emocji. Trauma do końca życia”

i

Autor: Tadeusz Mróz Pieszy omal nie zginął na autostradzie. Kierowca nie mógł opanować emocji. "Trauma do końca życia”

STRASZNA TRAGEDIA

Pieszy omal nie zginął na autostradzie. Kierowca nie mógł opanować emocji. "Trauma do końca życia”

2023-05-29 18:03

W sobotę, 27 maja na autostradzie A2 doszło do dramatycznego wypadku. Na wysokości miejscowości Cisie osobowy ford potrącił pasażera samochodu ciężarowego. Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Kierowca osobówki nie mógł się uspokoić. – To dla niego trauma do końca życia – piszą internauci.

Wypadek na A2. Potrącenie pieszego na autostradzie. Jak doszło do tej tragedii?

Dramat rozegrał się w sobotę, 27 maja po południu. Reporter „Super Expressu” ustalił przerażające szczegóły wypadku na autostradzie A2. Jak udało mu się ustalić, z samochodu ciężarowego, który zatrzymał się na pasie awaryjnym, wysiadł pasażer.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że tir zatrzymał się na pasie awaryjnym. Pasażer, który jechał z kierowcą, wysiadł i z nieustalonych przyczyn znalazł się na pasie głównym, gdzie został potrącony przez kierowcę forda. Na miejscu lądował helikopter LPR, który zabrał mężczyznę do szpitala – przekazywał nam Rafał Markiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji.

Kierowca osobówki był trzeźwy. Na razie nie wiadomo, dlaczego pieszy znalazł się w niedozwolonym miejscu. Policja wyjaśnia przyczyny tego zajścia. W poniedziałek, 29 maja skontaktowaliśmy się z mińską policją. Funkcjonariusze nie mają informacji dotyczących stanu zdrowia poszkodowanego pieszego.

„Współczuję kierowcy forda. Trauma do końca życia”

Wiadomość o wypadku została udostępniona w naszych mediach społecznościowych. Pod postem pojawiło się kilkaset komentarzy. Wiele z nich zostało napisanych przez osoby, które współczują kierowcy osobówki.

Współczując kierowcy forda, który zapewne będzie musiał mierzyć się z traumą, po raz kolejny powtórzę, iż nie ma chyba nic gorszego, niż znaleźć się w nieodpowiednim czasie, o niewłaściwej porze – napisała Joanna.

Kierowca mimo wszystko będzie miał to w pamięci. Trauma, z której ciężko będzie wyjść. Miejmy nadzieję, że dojdzie do siebie w miarę szybko – dodała Monika.

Współczuję kierowcy. Straszna tragedia. Trzymaj się. Życzę poszkodowanemu powrotu do zdrowia – powiedziała Paulina.

Trauma do końca życia pozostanie, bo taki nieodpowiedzialny wlazł na pas ruchu – powiedział Salidas.

Bezmyślność pasażera przyczyną tragedii i traumy dla kierowcy forda – zauważa Teresa.

Współczuję kierowcy forda, trauma przez gamonia, który łazi gdzie nie powinien – napisała Gosia.

To czego teraz doświadczy kierowca należy mu tylko współczuć. Tylko z drugiej strony, to już w niczym nie pomoże. Dużo siły – życzy kierowcy osobówki Aga.

Czy ktoś zadbał o kierowcę Forda? Człowiek zdruzgotany i w szoku – pyta Alina.

Tak się dzieje, a potem kierowca ma tak nieodpowiedziane osoby na sumieniu – napisała Urszula.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?