Pociąg Kolei Mazowieckich potrącił 22-latka w Warszawie. Młody mężczyzna cudem uniknął śmierci

i

Autor: Marek Kudelski / Super Express zdjęcie ilustracyjne

Dramat na torach

Pociąg Kolei Mazowieckich potrącił 22-latka w Warszawie. Młody mężczyzna cudem uniknął śmierci

2022-08-17 12:22

We wtorkowy wieczór (16 sierpnia) pociąg Kolei Mazowieckich potrącił na Pradze-Południe w Warszawie młodego mężczyznę. 22-latek może mówić o ogromnym szczęściu – przeżył starcie ze składem. Pecha mieli za to pasażerowie innych pociągów SKM i KM. Z powodu wypadku występowały poważne utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Wypadek na torach w Warszawie

Informację o wypadku potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem” mł. asp. Małgorzata Gębczyńska z południowopraskiej policji. - Około godz. 19:45 dostaliśmy zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny na wysokości ulicy Podskarbińskiej - przekazała policjantka.

Zobacz też: Warszawa. Potworna śmierć czterolatka na torach. Śledczy sprawdzą bilingi telefonu motorniczego

Jak dodała, na miejscu funkcjonariusze zastali zespół ratownictwa medycznego oraz rannego 22-latka, który z otarciami naskórka został przetransportowany do szpitala.

Młody mężczyzna może mówić o ogromnym szczęściu. Przechodzenie przez tory w miejscu niedozwolonym zakończyło się dla niego jedynie otarciami. Nie raz już pisaliśmy o koszmarnych przypadkach, kiedy takie nierozsądne zachowanie kończyło się potworną śmiercią.

Alarmy na Grochowie nie dają spać mieszkańcom. Tak wyją pociągi na Olszynce Grochowskiej

Ogromne utrudnienia

O szczęściu nie mogą za o mówić pasażerowie pociągów, które z powodu wypadku były albo mocno opóźnione, albo odwołane. Pozostawało i jedynie czekać i śledzić sytuację przez Portal Pasażera lub komunikaty publikowane w mediach społecznościowych przez SKM.

ZOBACZ PONIŻSZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ: Makabra na torach w Warszawie. Rozczłonkowane ciało młodego mężczyzny leżało na torach

Sonda
Podróżujesz pociągami SKM?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają