KŁĘBY DYMU

Potężny pożar w Trzcianach pod Legionowem. Całe poddasze w ogniu. Na miejsce przyjechało 9 zastępów straży pożarnej

2022-09-23 18:30

W piątek (23 września) po godzinie 16 doszło do pożaru poddasza w domu jednorodzinnym przy ul. Granitowej w Trzcianach (pow. legionowski). Lokatorzy opuścili mieszkanie chwilę przed przyjazdem zastępów straży pożarnej. To cud, że nikomu nic się nie stało. Ulica została zablokowana, trwa dogaszanie ognia.

Trzciany. Potężny pożar w domu jednorodzinnym

Na miejsce pożaru przyjechał reporter „Super Expressu”. Zapaliło się całe poddasze domu jednorodzinnego znajdującego się przy ul. Granitowej.

Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej. Trwa dogaszanie ostatnich płomieni. Nad budynkiem unoszą się gęste chmury dymu – przekazał nasz reporter.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Pożar mieszkania na 10 piętrze w bloku na Powiślu. Mieszkańcy uciekali na dach przed ogniem

Z informacji przekazywanych przez strażaków, na szczęście nikt nie został ranny. Ulica została zablokowana. Akcja dogaszania może potrwać jeszcze przez kilka kolejnych godzin – dodaje.

Informacje o pożarze potwierdził w rozmowie z „SEOficer Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, mł. bryg. Łukasz Szulborski. – Zgłoszenie wpłynęło do nas w okolicach godziny 16. Na miejscu pracuje 9 zastępów straży pożarnej. Trwa dogaszanie pożaru, który wybuchł w domu jednorodzinnym na poddaszu – przekazał strażak.

Potężny pożar na Woli w Warszawie

Informowaliśmy również o potężnym pożarze drewnianego pustostanu na Woli.

Ogień doszczętnie strawił cały budynek. Złowieszcza łuna widoczna była już z daleka. Z szalejącym żywiołem walczyło pięć zastępów straży pożarnej.

Czytaj więcej o tym zdarzeniu: Potężny pożar na Woli w Warszawie. Cały budynek w ogniu. Przerażający widok

Sonda
Jak oceniasz polską straż pożarną?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE