Prezenty już czekają! Ostatni moment, by napisać list w akcji „Dziecięce Marzenie”

2022-05-28 7:15
Prezenty już czekają! Ostatni moment, by napisać list w akcji „Dziecięce Marzenie”
Autor: Tomasz Radzik / Super Express Jedną z nagród jest wizyta w Julinek Park

„Dziecięce Marzenie” to cykliczna akcja charytatywna „Super Expressu”, którą od lat współorganizujemy z włodarzami warszawskich dzielnic. Celem tej zabawy jest sprawienie radości dzieciom z okazji Dnia Dziecka. Wśród nagród do zdobycia są niezapomniana wizyta w parku rozrywki Julinek Park lub vouchery na spektakle dziecięce w teatrze Capitol oraz wiele gier planszowych.

Każde dziecko może wziąć udział w naszej akcji. Wystarczy, że opisze lub namaluje to, o czym marzy, i zgłosi swoją pracę za pośrednictwem strony https://dzieciecemarzenie.se.pl/. Rodzice powinni wypełnić odpowiedni formularz w internecie i przesłać rysunek, list lub pracę plastyczną dziecka. Czasu jest coraz mniej! Zgłoszenia przyjmujemy tylko do poniedziałku, 30 maja. Razem z burmistrzami Bielan, Białołęki, Ochoty, Ursynowa, Wilanowa i Woli oraz partnerami akcji – firmami SKM, Oskroba i teatrem Capitol – wybierzemy najpiękniejsze, najbardziej poruszające opowieści. Mamy nadzieję, że wywołamy uśmiechy na twarzach wielu małych warszawiaków. Akcje wspierają też ratusz i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Dzięki nam wszystkim dzieci będą mogły spędzić niezapomniane chwile w parku rozrywki lub w teatrze. Julinek Park oferuje mnóstwo atrakcji – od parku linowego po wesołe miasteczko z latającym smokiem i karuzelami. Można tam spędzić cały dzień! A teatr Capitol zaprasza na najpiękniejsze bajki na scenie – od „Kopciuszka”, przez wierze Brzechwy po „Pinokia”. Zostało kilka dni do końca akcji!

Jak witaminizować dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE