Szokująca rozmowa z dyspozytorem 112. Mężczyzna huknął w drzewo i przyznał się, że jest kompletnie pijany

i

Autor: Shutterstock Szokująca rozmowa z dyspozytorem 112. Mężczyzna huknął w drzewo i przyznał się, że jest kompletnie pijany

NIE UKRYWAŁ SIĘ

Szokujące wyznanie! 44-latek zadzwonił na numer alarmowy. Chwilę wcześniej rozwalił auto na drzewie

2023-01-30 12:30

Takiej rozmowy nikt się nie spodziewał. Do dyspozytorni numeru alarmowego 112 dodzwonił się 44-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego. Mężczyzna poinformował dyspozytora, że uderzył w drzewo oraz, że jest kompletnie pijany! Policja pojawiła się na miejscu zdarzenia, 44-latek wydmuchał 3 promile!

Gostynin. Rozwalił auto i przyznał się dyspozytorowi, że jest kompletnie pijany

W niedzielę, 29 stycznia w okolicach godziny 10:30 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Sierakówek kierujący samochodem osobowym marki fiat zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Zgłaszającym oraz kierującym pojazd okazał się 44-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Gostynin.

Mężczyzna w zgłoszeniu oświadczył, że uderzył samochodem w drzewo oraz, że jest pijany. Na miejscu policjanci z gostynińskie komendy zastali 44-latka przekazał mł. asp. Paweł Klimek z gostyńskiej policji.

Po przyjeździe na miejsce, funkcjonariusze zastali 44-latka. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu! O dalszym losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd. Grożą mu nawet dwa lata pozbawienia wolności.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany