Tymek wypadł z okna bloku na Żoliborzu i huknął o chodnik. Matka wydmuchała promil [Nowe fakty]

2021-05-17 11:28 Amadeusz Calik
2-latek wypadł z okna. W domu nietrzeźwi dorośli
Autor: Tadeusz Mróz 2-latek wypadł z okna. W domu nietrzeźwi dorośli

Nowe fakty w sprawie koszmarnego wypadku, do jakiego doszło w niedzielny wieczór na jednym z osiedli na warszawskim Żoliborzu. Dwuletni Tymek wypadł z okna na drugim piętrze i z hukiem upadł na chodnik. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Chłopiec był reanimowany i w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala dziecięcego. Wiadomo, że matka chłopca była pijana - miała promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wypadek wydarzył się w niedzielę, 16 maja w godzinach wieczornych, na osiedlu mieszkaniowym przy ulicy Szajnochy na warszawskim Żoliborzu. Dwuletni chłopiec wypadł z okna na drugim piętrze bloku i upadł na chodnik. W chwili wypadku w mieszkaniu znajdowały się trzy osoby, w tym pijana matka chłopca - informuje Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji. Na miejscu wypadku po chwili pojawiły się się służby ratunkowe. Pokiereszowany chłopiec potrzebował natychmiastowej pomocy. Lekarze przystąpili do reanimacji dwuletniego Tymka.

Chłopcu udało się przywrócić funkcje życiowe i w ciężkim stanie został przetransportowany do Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy Polu Mokotowskim - podała nadkom. Elwira Kozłowska z policji na Żoliborzu. Matka chłopca w chwili zdarzenia była pijana, a badanie trzeźwości wykazało promil alkoholu. Trwa też ustalanie tożsamości ojca dziecka.

Na razie nie wiadomo, jakie dokładnie obrażenia odniósł Tymek. Policjanci cały czas prowadzą postępowanie, które wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku.

Spontaniczna impreza na Bulwarach Wiślanych w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE