Warszawa. Koszmar w Lesie Kabackim. Znaleziono zwłoki kobiety. To poszukiwana Karolina z Gocławia

2021-05-21 21:07
Karolina P.
Autor: KSP POLICJA

Warszawa, zwłoki w Lesie Kabackim. W piątek 21.05.21 r. warszawska policja potwierdziła makabryczne odkrycie na Ursynowie. Na miejscu pracują służby pod nadzorem prokuratora. Co wiadomo? Jak udało nam się ustalić, to Karolina P., która zaginęła kila dni temu. Młoda kobieta wyszła z domu w Warszawie przy ul. Bora-Komorowskiego w środę w środku nocy, do pracy nie dotarła i ślad po niej zaginął. W piątek po południu ciało zaginionej 23-latki znaleziono w Lesie Kabackim.

Warszawa: zwłoki w Lesie Kabackim. To zaginiona 23-latka

Zwłoki młodziutkiej kobiety znaleziono w Lesie Kabackim w piątek ok. godz. 16.34.  Jak się dowiedzieliśmy to ciało zaginionej przed kilkoma dniami młodej kobiety, Karoliny P. - 23-latki pochodzącej z Grajewa a mieszkającej i studiującej w Warszawie. Ostatni raz kobieta rozmawiała ze swoją mamą we wtorek przez telefon. Zapowiadała przyjazd za kilka dni, na urodziny taty, ale nie przyjechała. Wyszła z domu bez żadnych dokumentów i bez telefonu i jakby rozpłynęła się w powietrzu. Ostatni raz współlokatorzy w mieszkaniu na Gocławiu widzieli ją w środę o godz. 01:20. Gdy nie wróciła przez cały dzień, rodzina zgłosiła zaginięcie na policji. Rozpoczęły się poszukiwania Karoliny. Funkcjonariusze i przerażeni rodzice czekali na wszelkie informacje o zaginionej 23-latce. Kobieta we wtorek użyła swojej karty płatniczej w centrum handlowym "Arkadia", ostatni ślad urywał się na Kabatach.

W piątek wieczorem nadeszła tragiczna wiadomość. Karolina nie żyje. Policja potwierdziła tę informację...

Zobacz też: Ważny funkcjonariusz wypadł z okna. Nie żyje! Groza pod siedzibą ABW. Wszyscy nabrali wody w usta

Ciało kobiety znalazł w krzakach w Lesie Kabackim w piątek po południu przypadkowy mężczyzna. Funkcjonariusze nie znaleźli przy zwłokach dowodu osobistego, tylko kartę miejską. Wezwana na miejsce rodzina zidentyfikowała zwłoki.

- Ciało kobiety, znalezionej w Lesie Kabackim, to ciało poszukiwanej Karoliny. Tożsamość została bez wątpliwości potwierdzonapotwierdziła „Super Expressowi” Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

23-latka pracowała w biurze rachunkowym, a w weekendy studiowała, pochodziła z Grajewa, mieszkała w Warszawie na Gocławiu. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę i niebieskie jeansy. Miała je na sobie, gdy znaleziono ją martwą w Lesie Kabackim. Co się tam stało? Samobójstwo czy zabójstwo?  - Na takie stwierdzenia jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Wykaże to śledztwo i sekcja zwłok - usłyszeliśmy w policji w piątek (21 maja) późnym wieczorem.

Karolina P.
Autor: KSP POLICJA

To chyba jedno z ostatnich zdjęć młodziutkiej Karoliny, zrobione niedługo przed śmiercią. Tak utrwalił ją monitoring. Szczupła blondynka, najczęściej uczesana w kucyk, z plecaczkiem w ręku, w bordowej czapce z daszkiem... "Cicha, grzeczna, spokojna" - mówili o niej koledzy. Około półtora miesiąca temu rozstała się z chłopakiem.

Karolina P.
Autor: KSP POLICJA
Groby mężów znanych gwiazd - Dymna, Dowbor, Santor, Majewska, Lipowska. Tragiczna śmierć męża Maryny z Janosika. Niezapomniani

JUŻ wiemy jak umarła Karolina. Wstrząsające ustalenia... PRZECZYTAJ TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE