Warszawa: Niezwykłe widowisko na PGE Narodowym. Mamy bilety! Wielka bitwa na stadionie

2020-08-09 18:46 Izabela Kraj
Jarosław Gajewski  Stanisław Sojka  Stanisława Celińska  Piotr Cugowski
Autor: akpa Jarosław Gajewski Stanisław Sojka Stanisława Celińska Piotr Cugowski

„1920. Wdzięczni bohaterom” to spektakularne widowisko organizowane dokładnie w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r. Będzie je można zobaczyć w sobotę na PGE Narodowym. Dla Czytelników „Super Expressu” mamy zaproszenia na to niepowtarzalne wydarzenie! Informacje jak zdobyć bilety i galerię ze zdjęciami znajdziesz na końcu artykułu!

Stanisława Celińska, Stanisław Sojka, Piotr Cugowski, Mateusz Ziółko oraz zespół Sound'nGrace - to tylko niektórzy artyści, którzy wezmą udział w inscenizacji upamiętniającej Bitwę Warszawską, połączonej z rekonstrukcją historyczną. W rolę Józefa Piłsudskiego wcieli się Jarosław Gajewski.

- Scena i aranżacja widowiska zajmą blisko 10 tys. mkw., na tej przestrzeni setka rekonstruktorów, konie i pojazdy historyczne – informuje PGE Narodowy. Widowisko historyczne uzupełnione będzie poezją Grechuty, Osieckiej i Norwida. Premierowy pokaz rozpocznie się 15 sierpnia o godz. 20.30. A ci, którzy 20, 21, 22 i 23 sierpnia. Na widowni ma być zachowany reżim sanitarny, publiczność będzie rozsadzona w odpowiednich odstępach.

Warszawa: Nowe OGNISKO zarażeń KORONAWIRUSEM! Operacje w najbliższym czasie odwołane!

Co trzeba zrobić żeby zdobyć bilety? Czytaj dalej...


Warszawa: Znasz tych złodziejaszków? Przyjrzyjcie im się... bo prawdopodobnie oni was nie widzieli [GALERIA]

Bilety są też do kupienia na stronie www.1920pgenarodowy.pl Dla Czytelników „Super Expressu” przygotowaliśmy 20 bezpłatnych wejściówek. Żeby je zdobyć, trzeba zadzwonić w poniedziałek w godz. 11-11.20 na nr 22 515 91 61.

Pruszków: Tragiczny wypadek motocyklisty w Otrębusach. Pasażerkę czeka amputacja! [GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.