Warszawa. Pobił go, bo sprzedawał tanie czereśnie. Policja publikuje wizerunek podejrzanego

i

Autor: POLICJA Warszawa. Pobił go, bo sprzedawał tanie czereśnie. Policja publikuje wizerunek podejrzanego

Jatka na bazarze

Warszawa. Pobił go, bo sprzedawał tanie czereśnie. Policja publikuje wizerunek podejrzanego

Szok na Białołęce. Pobili handlarza czereśniami, bo miał tanie owoce! O zajściu pisaliśmy na łamach "Super Expressu" na początku lipca. - Rzucił, że mnie zaj..ie, jeśli jeszcze raz tu przyjadę. I uderzył mnie pięścią w twarz – opowiada pan Damian (36 l.), który padł ofiarą ataku. Teraz funkcjonariusze opublikowali wizerunek podejrzanego o atak mężczyzny.

Warszawa. Pobił go, bo sprzedawał czereśnie

O skandalicznym zajściu pisaliśmy już wcześniej. Pan Damian jest synem rolników. Na Białołękę przyjeżdża sprzedawać owoce z rodzinnego sadu. W tym sezonie przy ul. Książkowej 9F przez kilka tygodni przyjeżdżał sprzedawać owoce. Ze wszystkich sprzedawców miał najtańszy towar – po 12 złotych za kilo. Komuś się to bardzo nie spodobało. W poniedziałek (4 lipca) barczysty mężczyzna poczekał, aż w pobliżu nie będzie świadków i uderzył młodego rolnika w twarz! - Nigdy wcześniej go nie widziałem. Zapytałem, czy chce coś kupić, odpowiedział, że zaczeka. A gdy wokół samochodu zrobiło się mniej osób, rzucił, że mnie zaj..ie, jeśli jeszcze raz tu przyjadę – opowiedział „Super Expressowi”.

Przeczytaj również: Jatka na warszawskim bazarze. „Pobił mnie bo sprzedawałem czereśnie”

Rolnik zgłosił sprawę na policję. Funkcjonariusze potraktowali sprawę serio i opublikowali zdjęcia, których widać podejrzanego. - Policjanci prowadzą czynności w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej oraz kierowania gróźb karalnych wobec osoby handlującej owocami. Mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy jest podejrzewany o to przestępstwo. Jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ul. Myśliborskiej. Zapewniamy anonimowość! - powiedziała kom. Paulina Onyszko.

Warszawa. Policja podaje rysopis poszukiwanego

Poszukiwany przez policję ma około 35 lat, 2 metrów wzrostu i ma atletyczną sylwetkę. Ma wytatuowane ręce i nogi, czarne włosy zaczesuje na bok. Jego samochód, to srebrne audi A6. - Jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30,  47 723 52 17, 47 723 52 21 powołując się na numer l.dz. KPD-I-3857/22. Informacje można też przesyłać na adres e-mail: [email protected] - informuje policja.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany