Warszawa. Pogoda 29.11.2020: Zimna i pochmurna niedziela

2020-11-29 6:00 Alicja Guz
Pogoda WAWA 29 11
Autor: Redakcja SE

W niedzielę warszawiaków czeka kompletne załamanie pogody! Nie dość, że będzie zimno, to jeszcze synoptycy zapowiadają opady deszczu ze śniegiem. O ciepłym słońcu w ciągu dnia można zapomnieć. Czy ta nieprzyjemna pogoda jest symptomem zbliżającej się nieuchronnie zimy?

Warszawiaków czeka zimna i bardzo pochmurna niedziela. Słońce, które wzejdzie o godz. 7:19, schowa się za chmurami i przez cały dzień nie pokaże się mieszkańcom stolicy. Temperatura również nie będzie rozpieszczać. Najcieplejszym momencie termometry wskażą w stolicy 2 stopnie Celsjusza. Przypominamy, że temperatura odczuwalna będzie nieco niższa i spadnie poniżej 0. Synoptycy na niedzielę zapowiadają również opady deszczu ze śniegiem. Będzie to namiastka zbliżającej się nieuchronnie zimy.

W niedzielę w stolicy będzie wiał lekki północny wiatr. Jego prędkość wyniesie 13 km/h, a w porywach 25 km/h. Ciśnienie w Warszawie wyniesie 1021 hPa. Biomet będzie niekorzystny. Na niedzielny spacer lepiej się ciepło ubrać. Mile widziane będą zimowe swetry, czapki i szaliki. Nie zapomnijcie również o parasolkach!

Ogromna awantura w Warszawie. Zablokowano ciężarówkę aborcyjną