Dramat!

Warszawa. Śmierć na przystanku autobusowym. Tragedia na Bielanach, co tam się stało?

2023-08-25 15:32

Tragedia na przystanku autobusowym! W piątek, 25 sierpnia, przy ul. Conrada zaroiło się od służb ratunkowych. Ratownicy zasłonili przystanek parawanem. Okazuje się, że doszło do dramatu. Na przystanku zmarło około 60-letni mężczyzna. Trwa akcja policji, na miejscu pracują technicy. Strażacy zasłonili przystanek czerwonym parawanem. Co tam się stało?

Warszawa. Śmierć na przystanku autobusowym

Informacje o tragedii dostaliśmy przed godziną 12. Na zdjęciach widać parawan straży pożarnej. Nie prowadziliśmy tam jednak żadnych czynności ratunkowych. O szczegóły zdarzenia zapytaliśmy bielańską policję. Czekamy na odpowiedź na pytania.

Na miejscu był reporter „Super Expressu”. Jak się dowiedział, mężczyzna zmarł niedaleko miejsca, w którym ucierpiała kobieta przytrzaśnięta przez drzwi autobusu. Kobieta zmarła w szpitalu. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Po godz. 15 otrzymaliśmy nowe informacje. - Mężczyzna zasłabł w pobliżu przystanku. Służby ratunkowe prowadziły czynności resuscytacyjne. Niestety, nie udao się przywrócić mu krążenia - powiedziała nam st. post. Alina Maciaszek z bielańskiej policji. Służby nie zdradzają więcej szczegółów.

Warszawa. Zwłoki na przystanku autobusowym

Podobna sytuacja miała miejsce w marcu na Grochowie. W niedzielę (12 marca) przy ul. Grochowskiej na wysokości ul. Zakole obok ronda Wiatraczna przechodnie natknęli się na nieprzytomną osobę. Człowiek nie dawał znaku życia. Na miejsce pilnie ruszyły służby ratunkowe i policja. Niestety, nie było już żadnych szans na ratunek.

Sonda
Czy uczestniczyłeś kiedyś w wypadku lub kolizji?