Weekend w Warszawie: Gdzie pójść, co robić, co zobaczyć?

2020-08-08 12:00
Bulwary Wiślane
Autor: Adrian Grycuk Bulwary Wiślane

Zapowiada się bardzo gorący weekend w Warszawie. Dosłownie i w przenośni. Nie wiesz co robić, gdzie pójść i co zobaczyć w Warszawie? Świetnie trafiłeś! Najlepsze miejsca na weekend w stolicy tylko u nas!

Bulwary wiślane są jedną z najlepszych miejscówek na upalny weekend w Warszawie. A w sobotę i niedzielę naprawdę będzie gorąco. Termometry przebiją barierę 30 stopni Celsjusza. Warto więc zabrać ze sobą krem z filtrem, okulary przeciwsłoneczne i ruszyć na bulwary. Na pewno nie będziecie się nudzić.

Gdzie kradną rowery w Warszawie? SZOKUJĄCE liczby w tych dzielnicach!

Już w samo południe wystartują gry i zabawy dla najmłodszych. W strefie animacji przy restauracji Bella Italia poprowadzą je animatorzy z Parku Rozrywki Julinek. Najmłodszych aż do godz. 17 czeka sporo ruchu i frajdy! W weekend nie zabraknie również atrakcji dla płci pięknej. Od 17 każda z pań będzie mogła wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z samoobrony. W niedzielę natomiast wszystkie panie będą mogły zadbać o formę ćwicząc pilates nad Wisłą. Początek o 16!

Burmistrz Pragi-Południe w poruszającym wpisie: "Stało się to, co wydawało się nierealne i odległe"

Na zakończenie weekendu polecamy coś dla fanów muzyki i dobrej zabawy. W niedzielę w Dzikim Brzegu odbędzie się kolejna impreza z Markiem Sierockim. Rozbrzmiewać będą największe przeboje lat 80. i 90. Początek o 18!

Raszyn: DRAMATYCZNY wypadek MOTOCYKLISTY. Maszyna ZAWISŁA na masce auta [GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Rozluźnienie w Warszawie. Znów możemy wchodzić do parków i na bulwary
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE