Ależ była zabawa!

Wielki Eko Piknik w Julinek Park! Wieczór z gwiazdami muzyki i moc atrakcji

2023-09-03 10:57

Julinek Park, to jedna z największych atrakcji pod Warszawą. W sobotę, 2 września, odbył się w nim wielkie Eko Piknik. Na darmowe wydarzenie przyszły tłumy. Całe rodziny z dziećmi wspniale bawiły się przez cały dzień. Wieczorem wszyscy skupili się pod sceną. Szczególną uwagę przykuły koncerty Roxie Węgiel oraz legendarnego zespołu Kombii.

Julinek Park. Wielki rodzinny Eko Piknik z gwiazdami sceny muzycznej

Julinek Park po raz kolejny zaskoczył swoich gości. Tym razem impreza rodzinna Eko Piknik organizowana była wspólnie ze Starostwem Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Od godziny 15 ruszył Jarmark Produktów Regionalnych, na którym nie zabrakło zdrowej żywności. Można było też kupić piękne rękodzieło od lokalnych rzemieślników.

Od początku imprezy na miejscu zjawiło się dużo dzieci i młodzieży. Jednak prawdziwą atrakcją, na którą czekała młodsza część publiczności był występ gwiazdy Roksany "Roxie" Węgiel. Wokalistka dała energetyczny koncert, a pod sceną wszyscy dobrze się bawili.

Starsza publika też miała swoją gwiazdę. Trudno o bardziej rozpoznawalny polski zespół, niż Kombii. Ich hity od lat nie wychodzą z mody, a wciąż energiczny na scenie Grzegorz Skawiński dawał popisy na swojej gitarze.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, a organizatorem Powiat Warszawski Zachodni.

Sonda
Czy byłeś kiedyś w Julinek Park?