Zrozpaczeni właściciele szukali ukochanego kundelka. Pomogli policjanci

i

Autor: KPP w Wyszkowie Zrozpaczeni właściciele szukali ukochanego kundelka. Pomogli policjanci

Piękna historia

Zrozpaczeni właściciele szukali ukochanego kundelka. Pomogli policjanci

2023-07-04 16:05

Zwierzęta przez coraz większe grono osób uważane są za członków naszych rodzin, wiernych przyjaciół, a nawet prawdziwych towarzyszy życia. Gdy zaginął ukochany kundelek pary seniorów, zrozpaczeni poprosili wyszkowskich policjantów o pomoc w poszukiwaniach. Funkcjonariusze stanęli na wysokości zadania, a właściciele psiaka pięknymi słowami podziękowali im za okazane wsparcie.

Kamieńczyk. Policjanci pomogli odnaleźć zaginionego pieska

Zrozpaczeni właściciele uroczego kundelka poprosili o pomoc wyszkowskich policjantów, którzy patrolowali ulice Kamieńczyka. - Piesek był członkiem rodziny przez wiele lat i jego nagle zniknięcie było dla nich ogromnym szokiem. Czuli się bezradni i rozpaczliwie poszukiwali swojego ukochanego czworonoga. W tej sytuacji wyszkowscy policjanci nie mogli przejść obojętnie i od razu rozpoczęli poszukiwania pupila seniorów z Warszawy - wyjaśnił kom. Damian Wroczyński z wyszkowskiej policji.

Sierż. Joanna Milewska oraz post. Artur Gorczyński bez wahania zaangażowali się w poszukiwania zaginionego psiaka. Już po kilkunastu minutach intensywnych działań, udało się im znaleźć kundelka. - Policjanci odnaleźli go zdezorientowanego. Zatroszczyli się o niego, a następnie skontaktowali się z właścicielami- poinformował kom. Wroczyński.

Piękne słowa podziękowania

Seniorzy po otrzymaniu informacji, że ich pies został odnaleziony i jest w bezpiecznym miejscu, nie kryli radości. Gdy emocje już opadły Jadwiga i Janusz napisali podziękowanie, które skierowali do Komendanta Policji w Wyszkowie. Poniżej publikujemy treść listu.

„Pragniemy serdecznie podziękować funkcjonariuszom Policji w Wyszkowie sierż. Joannie Milewskiej oraz post. Arturowi Gorczyńskiemu za pomoc w odnalezieniu naszego pieska, który zaginął w Kamieńczyku w dniu 22.06.2023 r. Chcieliśmy wynagrodzić tych funkcjonariuszy, ale odmówili przyjęcia jakiejkolwiek gratyfikacji. Ponadto chcielibyśmy podkreślić serdeczność, profesjonalizm i zaangażowanie tych funkcjonariuszy. Jeszcze raz dziękujemy i jednocześnie gratulujemy tak fachowych i zaangażowanych pracowników”

Zrozpaczeni właściciele szukali ukochanego kundelka. Pomogli policjanci

i

Autor: KPP w Wyszkowie Zrozpaczeni właściciele szukali ukochanego kundelka. Pomogli policjanci
Sonda
Traktujesz swojego psa/kota jak członka rodziny?