Nie wszystkim zmiana wyszła na dobre

Gwiazdy noszą peruki i doczepy! Najwięcej ma ich Doda

2023-02-18 8:00

Peruki zyskały w ostatnich latach na popularności. Sięgają po nie już nie tylko ci, którzy np. chorują, ale również ci, którzy chcą przejść wizerunkowe metamorfozy. Jakie gwiazdy pokochały korzystanie ze sztucznych włosów? Jest ich sporo!

Doda (39 l.) jest niekwestionowaną królową wśród gwiazd, które uwielbiają nosić peruki. Artystka, która w ostatnim czasie wiele razy podczas telewizyjnych występów promowała swoją płytę "Aquaria", decydowała się właśnie na peruki. Były one spójne z wizją jej każdego występu. Na planie teledysku do utworu "Melonia ta" zaprezentowała się nawet w pomarańczowych włosach! W czyjej szafie znaleźć można jeszcze sztuczne włosy?

Gwiazdy noszą peruki i doczepy! Najwięcej ma ich Doda

Fanką peruk jest również Patricia Kazadi, która swego czasu lubiła szokować, przychodząc na branżowe imprezy w rzucających się w oczy nakryciach głowy. Magda Gessler także wiele czasu poświęca na stylizację swoich włosów, których objętość uzyskiwana jest przed doczepienie pojedynczych pasm. Ostatnio na jaw wyszło, że na podobne rozwiązania decyduje się Beata Kozidrak, która zawsze na scenie prezentuje perfekcyjnie ułożoną fryzurę - albo wyprostowane włosy, albo piękne fale.

W poniższej galerii zobaczycie, kto jeszcze ma w swojej szafie sztuczne włosy i choć niektóre gwiazdy przestały po nie sięgać, warto nadmienić, że tego rodzaju urozmaicenia nie są najlepsze dla kondycji naturalnych włosów - peruki bardzo je obciążają, doprowadzając do osłabienia ich struktury.

Sonda
Jak często myjesz włosy?
Nasi Partnerzy polecają