Czy to bezpieczne?

Herbuś z ukochanym na wakacjach. "Dirty dancing" na skałach. Mogli stamtąd spaść!

2023-08-06 17:00

Jak oni się kochają! Aż miło patrzeć na miłość Edyty Herbuś i jej ukochanego Piotra Bukowieckiego. Para pochwaliła się właśnie zdjęciami z wakacji, na których nie szczędzi sobie czułości. Uwagę zwraca jednak jeden szczegół. Znajdowali się bowiem na wysokości

Sielanka w sześcioletnim związku Edyty Herbuś i Piotra Bukowieckiego wciąż trwa. Piękna tancerka i aktorka oraz biznesmen są niemal nierozłączni. Zakochani wybrali się na kolejne wakacje, którymi pochwalili się w sieci. Para pozuje do zdjęć, na których widać, że jest między nimi niezwykła chemia. Widać, że gwiazda jest szczęśliwa w objęciach narzeczonego, który obsypuje ją pocałunkami. Tym razem miłosne harce odbyły się na dość niebezpiecznym podłożu, a para próbowała przed obiektywem odtworzyć taniec rodem ze słynnego filmu „Dirty dancing”.

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki - para jak z filmu

Na szczęście udało im się zachować równowagę i oboje z tych sympatycznych szaleństw wyszli bez szwanku. Niektóre ujęcia wyglądały niebezpiecznie. „Bardzo jestem ciekawa, czy zgadniecie, który taniec próbowaliśmy wczoraj na tej miłosnej skale przy zachodzie słońca..? Jak widać, nie za bardzo się udało, za to śmiechu było tyle, że przedłużyliśmy sobie życie co najmniej o trzy tygodnie” - napisała pełna euforii celebrytka pod zdjęciami.

Edyta Herbuś ma na palcu pierścionek zaręczynowy. Mówi o szczęściu, dzieciach i swoim biznesie
Sonda
Czy podoba ci się Edyta Herbuś?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany