Jak Królikowski i Opozda spędzili rocznicę ślubu?

i

Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski Jak Królikowski i Opozda spędzili rocznicę ślubu?

Każde z nich znalazło czas dla siebie

Jak Królikowski i Opozda spędzili rocznicę ślubu? "To był dziwny rok"

2022-08-08 8:00

7 sierpnia minął dokładnie rok od ślubu Joanny Opozdy (34 l.) i Antka Królikowskiego (33 l.). Każde z nich spędziło ten dzień na swój sposób - on, odpoczywając (w tle słyszymy sugestywny fragment piosenki), zaś ona - dbając o urodę. Przy okazji na Instagramie pojawiło się zdjęcie Joanny Opozdy, które oczarowało fanów. "Jak nastolatka" - komplementowali.

Choć wydawać by się mogło, że od momentu ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy minęło już sporo czasu, dokładnie 7 sierpnia 2022 roku przypadała jego pierwsza rocznica. Przez ostatnie miesiące oczy fanów z całej Polski były zwrócone właśnie ku nim. Sporo wydarzyło się przez ten czas - ciąża, strzelanina, zdrada, rozstanie, narodziny ich wspólnego syna, afera o chrzest Vincenta...

Rozwód Królikowskiego i Opozdy jest kwestią czasu, nikogo nie dziwi zatem, że pierwszą rocznicę ślubu spędzili osobno - każde na swój sposób. Antek Królikowski wybrał odpoczynek (w tle pojawił się sugestywny utwór), zaś Joanna Opozda zadbała o urodę, a także opublikowała nowe zdjęcie, którym - ponownie zresztą - zachwyciła internautów.

"To był dziwny dzień, dziwny miesiąc, dziwny rok" - brzmiał fragment utworu Taco Hemingwaya, którym zapewne Królikowski chciał podsumować to, co wydarzyło się w ostatnim czasie w jego życiu. Na Instastory aktora pojawiło się krótkie nagranie, na którym ten odpoczywa na tarasie przy dźwiękach utworu "Modigliani". 

Joanna Opozda również postanowiła skupić się na sobie. Aktorka wybrała się na keratynowe prostowanie włosów, a także udostępniła nowe zdjęcie z Vincentem. Opozda zabrała synka na wycieczkę do Łańcuta. Zdjęcie, które pochodzi z tego wyjazdu, zauroczyło fanów. "Jak nastolatka" - komplementowali internauci. 

Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Czy uważasz, że Joanna Opozda i Antek Królikowski powinni pogodzić się ze względu na dobro synka?
Nasi Partnerzy polecają