Joanna Opozda o koszmarze, jaki przeżyła w ciąży. Prawie nie mogła się ruszać!

i

Autor: Instagram/Joanna Opozda

Wspiera inne kobiety

Joanna Opozda o koszmarze, jaki przeżyła w ciąży. Prawie nie mogła się ruszać!

2022-12-13 7:30

Choć o ciąży mówi się zazwyczaj jako o momencie, w którym kobieta rozkwita, wiele mam z pewnością potwierdzi, że nie dla każdej jest to "stan błogosławiony". Z tymi słowami zgadza się także Joanna Opozda (34 l.), która, aby wesprzeć inne kobiety, podzieliła się własnymi, niełatwymi doświadczeniami z okresu oczekiwania na narodziny jej ukochanego synka, Vincenta. Dziś nie wyobraża już sobie życia bez niego!

Joanna Opozda trzy razy leżała na patologii ciąży. Dziś wie, że warto było się poświęcić. "Cieszę się, że dzisiaj jestem tutaj"

Promienna cera i szeroki uśmiech na twarzy? Niestety, codzienność przyszłych mam rzadko kiedy tak wygląda. A choć wiele z kobiet kwitnie w czasie oczekiwania na narodziny wymarzonego dziecka, niektóre cierpią też na poważne dolegliwości zdrowotne. Doświadczyła tego także Joanna Opozda, która w trakcie własnej ciąży aż trzy razy musiała znaleźć się w szpitalu. Niestety, w tym czasie straciła także miłość ojca swojego synka Vincenta. 

Dziś związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego to już przeszłość, jednak oboje aktorów zgodnie twierdzi, że mały Vini kompletnie zmienił ich świat i sposób patrzenia na życie. To jednak kosztowało Opozdę kilka miesięcy koszmaru.

Ciąża jest dla mnie bardzo trudnym czasem. Większość przeleżałam w łóżku. Trzy razy patologia ciąży, także ciężko mi znosić ten błogosławiony stan. Ja o tym nie opowiadam za bardzo, bo nie mam na to ani ochoty, ani czasu. Cieszę się, że dzisiaj jestem tutaj i czuję się dobrze, że jakoś wyglądam - opowiadała tuż po narodzinach Vincenta reporterce Jastrząb Post Asia Opozda. 

Okazuje się też, że aktorka sporo przybrała na wadze w trakcie ciąży. Tymczasem jej zawód wymaga od niej nienagannej prezencji.

W ciąży przytyłam 18 kg. Chyba ważyłam wtedy jakieś 69 kg, a zwykle ważę ok. 51 kg, więc to było naprawdę sporo - przyznawała Joanna Opozda. Dziś po dodatkowych kilogramach nie ma już jednak ani śladu.

Joanna Opozda temat ciążowych, nieco mniej standardowych, niż zazwyczaj jest to nakreślane, doświadczeń, poruszyła również na kanapie w "Dzień dobry TVN".

Wiem, że mówi się, że to jest stan błogosławiony, ale ja absolutnie się tak nie czułam w ciąży ani fizycznie, ani mentalnie. To był dla mnie bardzo trudny okres. Stresowałam się tym wyjściem - dzięki takim słowom inne przyszłe mamy, które nie przechodzą ciąży równie łagodnie, co pozostałe kobiety, mogą poczuć się mniej samotne i winne. Joanna Opozda dziś już wie, że cierpienie, którego doświadczyła podczas oczekiwania na narodziny Viniego, rekompensuje jej każdy uśmiech synka!

Joanna Opozda nawet jako zabiegana mama znajduje chwilę, aby zadbać o swój wygląd. Sprawdź, jak to robi, w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Ty też doświadczałaś trudności zdrowotnych podczas ciąży?
Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Nasi Partnerzy polecają