Kim jest pierwsza żona Piotra Kraśki i jak teraz wygląda? Sami zobaczcie [ZDJĘCIA]

2022-02-01 11:59
Kim jest pierwsza żona Piotra Kraśki i jak teraz wygląda?
Autor: AKPA

Piotr Kraśko (51 l.) to jeden z najsłynniejszych polskich prezenterów. Mało kto pamięta, że przed Karoliną Ferenstein-Kraśko (45 l.) w jego życiu była inna kobieta. Kim jest pierwsza żona dziennikarza i prezentera? Czym się obecnie zajmuje była żona Piotra Kraśki?

Piotr Kraśko jest dziennikarzem i prezenterem, który w latach 1991-2016 związany był z Telewizją Polską. W 2016 roku podjął współpracę ze stacją TVN - najpierw pracował jako jeden z prowadzących "Dzień Dobry TVN" i gospodarz "Faktów o świecie", następnie zaś stał się prowadzącym "Faktów" (w 2020 r.). Gdy wyszło na jaw, że Piotr Kraśko łamał prawo, na pewien czas zniknął z anteny, obecnie jednak wrócił do pracy. 

Prywatnie prezenter jest szczęśliwym mężem - Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko stanęli na ślubnym kobiercu w 2008 roku. Mało kto pamięta, że obecna wybranka prezentera jest… przyjaciółką jego pierwszej żony. To właśnie eksmałżonka Kraśki poznała go z Karoliną Ferenstein. Jak do tego doszło i kim była pierwsza żona prezentera?

Jak Piotr Kraśko poznał pierwszą żonę?

Pierwszą żoną dziennikarza była Dominika Czwartosz (48 l.). Para poznała się w 1997 roku w Międzyzdrojach - po raz pierwszy spotkali się w recepcji hotelu, w którym wypoczywali. Ona, specjalistka ds. marketingu w amerykańskiej korporacji, i on, młody dziennikarz, który kilka lat wcześniej rozpoczął telewizyjną karierę, od razu wpadli sobie w oko. Jak niegdyś przyznała Czwartosz, Kraśko od początku był dla niej "niezwykle interesującym mężczyzną". 

Prezenter i jego wybranka szaleli za sobą, a dowodem ich uczuć były zaręczyny w Tajlandii oraz ślub, który wzięli w 2000 roku. 

"Przy Dominice polubiłem sprzątanie domu, robienie zakupów. Ba, nawet zmywanie i wynoszenie śmieci" - wyznawał romantyczny Piotr Kraśko w wywiadzie dla "Vivy!".

Dlaczego pierwsze małżeństwo Piotra Kraśki rozpadło się?

Ich szczęście nie trwało jednak długo. Po zaledwie czterech latach małżeństwa ich związek przeszedł do przeszłości - w 2004 roku doszło do głośnego rozwodu. Po jakimś czasie wyszło na jaw, że Piotr Kraśko odnalazł szczęście w ramionach Karoliny Ferenstein, przyjaciółki swojej pierwszej żony. 

Zarówno Karolina Ferenstein, jak i Dominika Czwartosz kochały jazdę konną i wspólnie uprawiały ten sport. Pierwsza żona Piotra Kraśki przekonywała go, by rozpoczął treningi. Tak się stało, jednak bardziej zafascynowała go… instruktorka. Po latach Karolina Ferenstein-Kraśko opowiadała, że z relacji uczeń-instruktor narodziła się przyjaźń, następnie zrezygnowali ze wspólnych treningów i zaczęli się spotykać. 

Dominika Czwartosz dowiedziała się ich relacji przypadkowo, gdy zadzwoniła do przyjaciółki, by złożyć jej życzenia imieninowe - w tle usłyszała wówczas głos swojego ukochanego.

Zobacz również: Omenaa Mensah krytykuje polski system szkolnictwa. Mówi o PROPAGANDZIE tłoczonej na siłę do młodych głów!

Kim jest pierwsza żona Piotra Kraśki?

Rok później para rozwiodła się. Po rozstaniu z Kraśką Dominika Czwartosz poświęciła się pracy, jednak po jakimś czasie zdecydowała się porzucić pracę marketingowca i oddać się swojej pasji. Obecnie jest współwłaścicielką ośrodka jeździeckiego KS Centurion, który mieści się w Zarębach. Mimo skomplikowanej sytuacji w przeszłości zdecydowała się także zaufać nowemu mężczyźnie - zdjęcia z ukochanym można znaleźć na jej profilu na Instagramie. 

Obecnie, pomimo burzliwej przeszłości, Dominika Czwartosz i Piotr Kraśko nadal są przyjaciółmi i zawsze mogą na siebie liczyć.

Pamiętacie, jak wyglądał Piotr Kraśko, gdy zaczynał karierę w stacji TVN?

Sonda
Lubisz jeździć konno?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE