Antek Królikowski: Musiał przesiąść się na rower

i

Autor: Instagram, Mieszko Piętka/Akpa Antek Królikowski: Musiał przesiąść się na rower

Aż nie do wiary!

Królikowski może skończyć za kratkami, a robi sobie żarty?! Tak skomentował akt oskarżenia. "Jeśli szukasz kłopotów..."

2023-06-01 14:50

Antek Królikowski (34 l.) znów ma problemy. W tym tygodniu prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko niemu. Aktor odpowie za prowadzenie auta pod wpływem substancji odurzających. By zapomnieć o problemach, wybrał się ze swoją ukochaną na przejażdżkę rowerową. I w wymowny sposób skomentował akt oskarżenia. Nie uwierzycie, co wrzucił do sieci.

W lutym tego roku Antek Królikowski został poddany kontroli policyjnej, a narkotest wykazał, że zażywał substancje odurzające – THC. Jego prawo jazdy zostało zatrzymane. Na nic zdały się tłumaczenia, że aktor leczy medyczną marihuaną objawy stwardnienia rozsianego. W tym tygodniu prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia. Antkowi grozi wysoka grzywna i nawet dwa lata więzienia. DOWIEDZ SIĘ WSZYSTKIEGO: Antek Królikowski trafi do więzienia na dwa lata?! Do sądu trafił akt oskarżenia, mamy komentarz prokuratury

Antek Królikowski reaguje na akt oskarżenia

Gdy do Antka dotarły te okropne wieści, miał do wyboru zaszyć się w domu lub postarać się jakoś zrelaksować. Wybrał to drugie. Antek Królikowski razem z ukochaną Izą wybrali się więc na przejażdżkę rowerową po stolicy.

NIE PRZEGAP: Antek Królikowski i Joanna Opozda mają problem z rozwodem. Aktorka zmienia swój pozew. TYLKO U NAS

Aktor wydaje się nie tracić dobrego humoru. Wrzucił bowiem na Instagram filmik, na którym pedałuje z dziewczyną, a w tle umieścił hit Elvisa Presleya "Trouble" czyli po polsku "Kłopoty". Tekst piosenki wyraźnie nawiązuje do sytuacji Antka. 

"Jeśli szukasz kłopotów, jesteś we właściwym miejscu. Jeśli szukasz kłopotów, spójrz mi prosto w oczy. Jestem urodzonym buntownikiem" - śpiewa król rock and rolla w zamieszczonym przez młodego Królikowskiego fragmencie.

Oj Antek, Antek...

Jak myślicie, czy Antek Królikowski przestanie wreszcie pakować się w problemy? Zagłosujcie w naszej sondzie pod tekstem.

Sonda
Czy Antek Królikowski przestanie pakować się w kłopoty?
Antek Królikowski zatrzymany przez policję