Magdalena Cielecka na wakacjach z Bartoszem Gelnerem. Rozkoszują się sobą!

2022-07-28 20:00

Magdalena Cielecka (50 l.) rzadko dzieli się migawkami z życia prywatnego. Teraz jednak postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała serię zdjęć z wakacyjnego wypoczynku w towarzystwie partnera, Bartosza Gelnera (34 l.). Parę, którą dzieli 16 lat różnicy, uważano do tej pory za nieco kontrowersyjną. Sądząc jednak po słonecznych fotografiach, na których biesiadują w towarzystwie przyjaciół, dobrali się jak w korcu maku!

Magdalena Cielecka na wakacjach z ukochanym. Jak spędzają czasz Bartoszem Gelnerem? Nie zabrakło egzotycznych smaków

Kiedy potwierdzono plotki o nowym związku Magdaleny Cieleckiej, kontrowersjom nie było końca! Aktorka związała się z kolega po fachu, Bartoszem Gelnerem. Największe zdziwienie budził fakt, że nowy partner Cieleckiej jest o 16 lat młodszy. To jednak w dzisiejszych czasach nie powinno nikogo dziwić, zwłaszcza panów!

Choć Magdalena Cielecka raczej rzadko dzieli się życiem prywatnym w mediach społecznościowych, tym razem zrobiła wyjątek. Aktorka, która niedawno pochwaliła się nową fryzurą, opublikowała zdjęcia z wakacyjnego wyjazdu z partnerem. Razem z Bartkiem Gelnerem oraz grupą przyjaciół aktorka korzystała z pięknych widoków, a także słońca. 

Opalanie to tylko część zabawy! Nie zabrakło i wieczornej, upojnej biesiady. Co to za wakacje bez letnich przysmaków - a zatem na stół wjechały m.in. świeże ryby, a także białe wino. Sądząc po zdjęciach i filmikach, wszystkim dopisywały szampańskie humory. Wakacyjna ekipa bawiła się w wysmakowanych wnętrzach nadmorskiej willi. Kiedy stół uginał się od pyszności, nie zabrakło żartów i pozytywnych momentów. Udanego wypoczynku życzyli także fani, czekając na powrót aktorki na deski Nowego Teatru w Warszawie. To już we wrześniu! Więcej w naszej galerii zdjęć.

Udanego wypoczynku Pani Magdo ❤️? - nie zabrakło i życzeń miłych wakacyjnych chwil od fanów Magdy Cieleckiej! Dołączamy.

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Joanna Kurowska
Sonda
Gdzie spędzasz wakacje 2022?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają