Magda Gessler komentuje debiut Małgorzaty Rozenek w DDTVN. Zwróciła uwagę na ważną rzecz!

i

Autor: AKPA

Padło kilka szczerych słów!

Magda Gessler komentuje debiut Małgorzaty Rozenek w DDTVN. Zwróciła uwagę na ważną rzecz!

2022-08-30 21:19

Magda Gessler (69 l.) to prawdziwa królowa polskiej telewizji! Nic więc dziwnego w tym, że to właśnie ona została zaproszona do pierwszego odcinka programu "Dzień Dobry TVN", prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek (44 l.) i Krzysztofa Skórzyńskiego. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" jest znana z ciętego języka i mówienia, co myśli. Tak było i tym razem! Skomentowała także, jak ocenia debiut nowej pary prowadzących porannego pasma telewizyjnego. Padło kilka szczerych słów.

Magda Gessler ocenia debiut Małgorzaty Rozenek w "Dzień dobry TVN"! "Nie mówię tego, co ludzie chcą usłyszeć"

Magda Gessler to zapracowana kobieta sukcesu - już 1 września na antenę TVN powraca jeden z programów, który prowadzi! Na nowy sezon "Kuchennych Rewolucji" czeka wielu fanów, w tym i my! Gwiazda, która ostatnio w rozmowie z naszą redakcją opowiedziała też, jakich wyrzeczeń wymaga od niej kariera, którą budowała przez lata, była także pierwszym gościem nowej pary prowadzących poranne pasmo telewizyjne "Dzień Dobry TVN". W tej roli debiutowała Małgorzata Rozenek-Majdan oraz jej partner w programie, Krzysztof Skórzyńśki.

Małgorzata Rozenek ciężko pracowała na to, aby otrzymać swoją szansę w telewizji śniadaniowej. To jednak nie pierwszy raz, kiedy musiała udowodnić, że posiada umiejętności i charyzmę, które zapewniają zwycięstwo. Choć wokół jej debiutu w roli prowadzącej DDTVN krążyło wiele plotek, w tym tych mniej przychylnych, z nowym wyzwaniem zawodowym poradziła sobie znakomicie. Rzuciła nawet żart, który skomentowała Magda Gessler!

Słynna restauratorka pokusiła się także o ocenę debiutu Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z tygodnikiem pozwoliła sobie na kilka szczerych słów, jak to ma w zwyczaju. Przeczytacie je poniżej!

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!

Wydaje mi się, że była trochę przejęta i zdenerwowana, ale było to bardzo naturalne i miłe. Ze mną nie jest łatwo. Ja jestem dosyć nieprzewidywalna, nigdy nie wiadomo, co powiem, raczej nie jestem układowa. Nie mówię tego, co ludzie chcą usłyszeć, tylko to, co ja myślę i różnie to czasami wypada. Są ludzie odporni na to, a są tacy, którzy tego nie wytrzymują. Uważam ją za osobę wyjątkowo ambitną, którą szanuję i akurat tu nie było żadnego problemu - wyznała szczerze w rozmowie z tygodnikiem "Rewia" Magda Gessler. Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek spełniła jej oczekiwania!

Magda Gessler to prawdziwa kobieta sukcesu. To wymaga jednak wyrzeczeń! Jakich? Zobaczcie więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Jak oceniasz debiut Małgorzaty Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego w DDTVN?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają