Małgorzata Rozenek mówi o kolejnym dziecku

i

Autor: instagram/@r_majdan Małgorzata Rozenek mówi o kolejnym dziecku

Zaskakujące słowa!

Rozenek mówi o kolejnym dziecku! Zaskakująca deklaracja. Majdan nie chciał, by to wyszło na jaw?

2022-10-26 13:34

Małgorzata Rozenek (44 l.) nie ukrywa, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Gwiazda "DDTVN" doczekała się trzech synów. Najmłodszy, Henryk, ma zaledwie dwa lata. Czy ona i Radek Majdan (50 l.) planują drugie wspólne dziecko?

Małgorzata Rozenek to prawdziwa businesswoman. Ma na swoim koncie występy w programach telewizyjnych, kampaniach reklamowych oraz filmach pełnometrażowych, jest autorką poradników oraz prezenterką (od sierpnia br. prowadzi "Dzień dobry TVN" w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim), posiada własną markę odzieżową, a ponadto zebrała ponad 1,5-milionową publikę na Instagramie, co czyni ją także influencerką.

Prywatnie Małgorzata Rozenek jest żoną Radosława Majdana, a także matką trzech synów. Starsi, Stanisław i Tadeusz, są owocami jej związku z Jackiem Rozenkiem. Ojcem najmłodszego z chłopców, 2-letniego Henryka, jest Radek Majdan. On i Małgosia Rozenek przez długi czas bezskutecznie starali się o dziecko, teraz zaś ukochany synek jest ich oczkiem w głowie. 

Ostatnio prowadząca "Dzień dobry TVN" opowiedziała portalowi Jastrząb Post o swoich planach na święta oraz sylwestra - wyjawiła między innymi, że ze względu na zobowiązania zawodowe w tym roku wraz z rodziną zostanie w domu. Małgorzata Rozenek planuje udekorować dom na święta - będzie "na bogato" i zapewne zobaczymy efekty na Instagramie! W sylwestra zobaczymy ją z kolei w "Dzień dobry TVN".

Małgorzata Rozenek w rozmowie z reporterką portalu zdradziła, że w tym roku jej oraz Radkowi Majdanowi, który ma nową pracę, towarzyszy pośpiech, przez co nie zastanawiali się jeszcze nad prezentami. - Największym prezentem dla nas będzie spokojny czas, który spędzimy razem - opowiadała celebrytka. 

Zdradziła również, jaki byłby wymarzony prezent dla jej męża. Okazuje się, że Radek Majdan marzy o... młodszym rodzeństwie dla Henryka! 

O kolejnym dziecku. Ale to jest marzenie, które się nie spełni - powiedziała stanowczo Małgosia Rozenek. 

Jak myślicie, czy prowadząca "Dzień dobry TVN" jeszcze zmieni zdanie?

Sonda
Śledzisz Małgosię Rozenek-Majdan w social mediach?
Nasi Partnerzy polecają