Maria Niklińska wydała piosenkę. Fani komentują: "muzyczne uzależnienie"

2022-01-21 19:05
Maria Niklińska wydała piosenkę
Autor: materiały prasowe

Maria Niklińska (39 l.) po kilku latach od premiery debiutanckiej płyty wydała nową piosenkę. Utwór "Pomiędzy nami" jest zapowiedzią jej drugiego albumu. Fani są zachwyceni zarówno samą piosenką, jak i teledyskiem. Zobacz, co mówi o nich artystka!

Premiera najnowszej piosenki Marii Niklińskiej. O czym śpiewa w "Pomiędzy nami"?

Maria Niklińska to polska wokalistka, aktorka, kompozytorka oraz autorka tekstów. Córka Jolanty Fajkowskiej zaliczyła swój aktorski debiut w 1996 roku, grając Karolinę w serialu "Ach, te okienka". Widzowie znają ją także m.in. z "Klanu" oraz "Ja Wam pokażę".

W 2015 roku Maria Niklińska została piosenkarką, a jej teledysk wywołał prawdziwy skandal. Kilka lat po wydaniu pierwszej płyty wróciła z utworem "Pomiędzy nami", w którym opowiada o relacji z drugą osobą oraz towarzyszących jej emocjach, a także odkrywaniu siebie. Piosenka jest zapowiedzią drugiej płyty artystki - krążek "Marlen" ujrzy światło dzienne w 2022 roku.

Maria Niklińska o swoim najnowszym utworze

Artystka podkreśla, że piosenka "Pomiędzy nami" inspirowana jest utworami rockowymi oraz twórczością Grzegorza Ciechowskiego (†44 l.). Teledysk zrealizowany został w surowym klimacie, występują w nim Maria Niklińska oraz jej koleżanka - aktorka Marta Jarczewska (32 l.).

Niklińska wyznaje, że jej ulubione fragmenty utworu to "pomiędzy nami oddechy miast" - jak tłumaczy, jest to określenie oddechów ludzi, którzy pragną powietrza, przestrzeni oraz miłości - a także "nie zapominaj - mało mnie znasz".

"Podobno podczas bycia z drugą osobą, dowiadujemy się najwięcej… o sobie. O tym, czego chcemy, czego się boimy, o czym marzymy. Nieprzypadkowo mówi się, że druga strona może być naszym lustrem. A to wszystko co nas irytuje, drażni czy niepokoi to nasze własne fobie czy lęki" - podkreśla artystka.

Maria Niklińska zauważa także, że pandemia była prawdziwym sprawdzianem nie tylko dla naszych relacji, ale również dla nas samych - w niektórych przypadkach "przymus bycia razem na tej samej przestrzeni pokazał, że naprawdę nie znamy się".

Fani Marii Niklińskiej są zachwyceni jej nową piosenką

Piosenka "Pomiędzy nami" ujrzała światło dzienne 14 stycznia. Najnowsze dzieło Marii Niklińskiej spotkało się z ciepłym przyjęciem - fani artystki gratulują jej stworzenia oryginalnego, pełnego emocji utworu i wróżą jej sukces na listach przebojów. Uznanie internautów zyskał także teledysk.

Jakie jest Wasze zdanie na temat najnowszej piosenki Marii Niklińskiej? Czy wróżycie sukces jej kolejnej płycie? Napiszcie w komentarzach, co sądzicie!

Pamiętacie występ Niklińskiej w "Tańcu z Gwiazdami"? Od tego czasu minęło już prawie 12 lat!

Sonda
Co sądzisz o nowej piosence Marii Niklińskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE