Michał Piróg trenuje boks. Wyzwał Jacka Kurskiego na pojedynek!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Pojedynek stulecia?

Michał Piróg trenuje boks. Wyzwał Jacka Kurskiego na pojedynek!

2022-08-03 14:24

Michał Piróg (43 l.) trenuje boks. Czy zobaczymy go we "freak fighcie"? Tancerz, aktor i prezenter chciałby zmierzyć się z prezesem TVP Jackiem Kurskim! "Trzeba mierzyć wysoko" - mówił nam tajemniczo prowadzący "Top Model". Obejrzyjcie wideo!

Michał Piróg zdradza, kto jest jego ulubionym uczestnikiem "Top Model"! Czekacie na 11. edycję?

"Super Express" gościł na konferencji prasowej 11. edycji "Top Model"! Od lat jedną z gwiazd produkcji jest jej prowadzący - Michał Piróg. Tancerz i aktor zdradził naszej reporterce, kim są jego ulubieni uczestnicy "Top Model", czy utrzymuje z nimi kontakt, a także, jakich wyzwań zawodowych chce podjąć się w najbliższej przyszłości. Uchylamy rąbka tajemnicy poniżej! Ci, którzy myślą, że prowadzący "Top Model" ogranicza się jedynie do tańca, mogą być mocno zaskoczeni!

O tym, że Michał Piróg kocha taniec wiedzą wszyscy. Niedawno jednak prowadzący "Top Model" zaczął trenować boks. "Super Express" zapytał, czy rozważyłby udział w popularnych "freak fightach", odpowiedział, że jedynie wtedy, kiedy jego przeciwnikiem zostałby... Jacek Kurski! Cóż, to byłaby z pewnością walka stulecia. A co juror "Top Model" miał do powiedzenia na temat Julii Wieniawy? Aktorka ostatnio sprzeciwiała się stereotypowi "ładnej i głupiej" dziewczyny "z drogą torebką". Więcej w naszym wideo poniżej! Obejrzyjcie koniecznie.

Michał Piróg trenuje boks. Wyzwał Kurskiego na pojedynek!

Nowe odcinki "Top Model" będą mieć swoją premierę już w jesiennej ramówce TVN.

Kogo Michał Piróg najbardziej zapamiętał z poprzednich edycji programu?

- Żaklina Ta Dinh, Zuza Kołodziejczak, Osi Ugonoh, kocham Paulinę Papierską, chociaż nie mam pojęcia, co się u niej dzieje, to zwyciężczyni I edycji, Anię Piszczałkę, dużo osób. Z kim jestem jeszcze w kontakcie... No, może lepiej zostańmy przy dziewczynach - ze śmiechem odpowiedzał Piróg rozmowie z "Super Expressem".

Cały czas mocno trenuje boks. (...) Do teatru też wracam, od września. Biorę też udział w castingach do różnych produkcji, bo postanowiłem, że wracam i chcę wrócić do grania. To nie jest najłatwiejsze, ze względu na to, że u nas w show-biznesie jest akurat trochę tak, że jak poszłaś do telewizji, to jesteś w telewizji, trochę takie szufladkowanie. Ale to też się zmienia, ja to postanowiłem zmienić. Jestem bardzo pokorny i swoje odbębnię - tłumaczył Michał Piróg w rozmowie z Iwoną Janczewską dla "Super Expressu", pytany przez nas o dalsze plany zawodowe i nie tylko! 

Przypomnijcie sobie finał ostatniej, 10. edycji programu "Top Model" w naszej galerii zdjęć poniżej. Pojawiły się same gwiazdy!

Sonda
Będziesz oglądać 11. edycję "Top Model"?
Nasi Partnerzy polecają