Pamiętamy!

Od śmierci Żory Korolyova minęły już miesiące. Tak wygląda grób tancerza. "Od kiedy Cię poznałam, nigdy nie musiałam sobie robić kawy"

2022-08-11 18:49

Tragiczna i niespodziewana śmierć ukochanego przez wielbicieli show "Taniec z gwiazdami" tancerza, Żory Korolyova, wstrząsnęła opinią publiczną. Choć rodzina nie chciała dzielić się dokładnymi przyczynami odejścia bliskiej im osoby, winne miało być zapalenie mięśnia sercowego. Żora, który podbił serca widzów swoim ciepłem, bezpretensjonalnością i tanecznym talentem, pozostawił po sobie wielką pustkę i zrozpaczoną partnerkę, Ewelinę Bator. Tak wygląda grób Żory Korolyova - te zdjęcia łamią serce.

Żora Korolyova odszedł nagle. Pozostawił po sobie wielką pustkę w sercach bliskich oraz widzów

Żora Korolyov był nie tylko znakomitym tancerzem, ale także pełną ciepła i życzliwości do ludzi osobą. Nic dziwnego, że błyskawicznie podbił serca widzów show TVN "Taniec z gwiazdami". Potem pojawił się także w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", emitowanym na antenie Polsatu. Partnerowała mu m.in. Dominika Gwit. Nie tylko ona była mocno wstrząśnięta śmiercią tancerza, który miał zaledwie 34 lata, kiedy zmarł.

Według ustaleń Super Expressu Żora Korolyov miał zasłabnąć w domu, tuż przed wyjściem na kolejny trening. Choć błyskawicznie wezwano karetkę, pomimo reanimacji życia tancerza nie udało się uratować. Choć rodzina Żory zdecydowała się zachować szczegóły dotyczące stanu jego zdrowia w chwili śmierci dla siebie, bezpośrednią przyczyną tak tragicznego splotu wydarzeń miało być zapalenie mięśnia sercowego. 

To zszokowało wielu - Korolyov był w końcu nie tylko młodym, ale i wysportowanym mężczyzną. Tancerz zmarł 21 grudnia 2021 roku, pozostawiając pogrążoną w żałobie rodzinę, a także partnerkę, z którą był w związku przez ostatnie 5 lat swojego życia, Ewelinę Bator. Żegnała go podczas pogrzebu słowami, które wręcz łamią serce... Jak podkreślała, siłą ich związku były drobne, pełne czułości gesty. Tancerz miał stanowić dla niej oparcie w trudnych chwilach, a także wnosić radość i energię do jej życia.

Jak wygląda miejsce pochówku Żory Korylova? Tancerz spoczął na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Jego grób już zawsze będzie budził bolesne wspomnienia, ale i te, które przypominają o tym, jak cenna jest każda chwila. Nigdy nie zapomnimy talentu i osobowości Żory! Więcej poniżej.

Nie było dnia, kiedy nie myślał o córce, Soni, którą zawsze będzie kochał do szaleństwa. W trudnych chwilach spotykaliśmy się i zostaliśmy partnerami oraz najlepszymi przyjaciółmi. Od kiedy Cię poznałam, nigdy nie musiałam sobie robić kawy. Zawsze czekała gotowa z cynamonem w salonie. Skradłeś serce całej rodzinie (...) Lawina wspierających wiadomości, telefonów i morze łez, które po Tobie zostały, to tylko dowód na to, jak wiele dla nas wszystkich znaczysz. Dziś czas się pożegnać, do zobaczenia kochanie, dziękuję. Dziękuję, że dałeś mi tyle wspomnień, będę je nieść przez życie i pielęgnować. Musisz odejść, by być. Kocham Cię - tymi chwytającymi za serce słowami Ewelina Bator żegnała ukochanego podczas jego pogrzebu!

Tak wygląda grób Żory Korolyova. Tancerz zmarł nagle - żegnali go bliscy i fani jego talentu. Na zawsze pozostanie w nasze pamięci! Zobacz więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Czy nad programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wisi fatum? I #HOT
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE