Pierwsza i ostatnia?

Rocznica ślubu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Ich wesele kosztowało fortunę. Bajeczne zdjęcia

2022-08-07 9:30

Afera medialna z udziałem Joanny Opozdy (34 l.) i Antka Królikowskiego (33 l.) trwa! W niedzielę, 7 sierpnia 2021 roku, byli jeszcze zakochani i brali ślub... Bajeczne i wystawne przyjęcie zorganizowano w Pałacu Zdunowo. Było pięknie! Dziś nie ma już śladu po uczuciu. Para obecnie czeka już na pierwszą rozprawę rozwodową. Zobaczcie, jak to było! Aż ciężko uwierzyć, że ta historia tak się potoczyła.

Tak wyglądał pełen splendoru ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Na rozwód będą musieli poczekać 

Joanna Opozda i Antek Królikowski toczą medialną wojnę praktycznie od rozstania. Miłość aktorskiej pary nie trwała długo, jednak jej owocem jest ich wspólny syn, Vincent. Królikowski zostawił żonę, kiedy ta była w ciąży. Rzekomo już wtedy miał nawiązać romans z ich... sąsiadką, prawniczką Izabelą. Niestały w uczuciach aktor szybko rozwinął tę znajomość, przez co jego rozstanie z Joanną Opozdą przebiegło w dosyć burzliwej atmosferze. Królikowski wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania w lutym, tuż przed narodzinami malucha.

Streszczenie całej dramy znajdziecie tu - jak jednak łatwo się domyślić po samym wstępie, nie było kolorowo. Krótkie małżeństwo Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego ma znaleźć swoje zakończenie na sali sądowej. Jak jednak twierdzą eksperci, aktorska para będzie musiała na to poczekać i to nie krótką chwilę. Wszystkiemu winna ma być reorganizacja wydziałów zajmujących się sprawami rozwodowymi w Warszawie. Mówi się, że Joanna Opozda i Antek Królikowski na oficjalne potwierdzenie swojego rozstania będą mogli liczyć dopiero za ponad rok.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wciąż kłócą się o pieniądze. Walka na screeny przeniesie się na salę sądową

Przedmiotem konfliktu pozostają również finanse. Ostatnio Antek Królikowski zabrał głos w sprawie, twierdząc, że Joanna Opozda "chce go zniszczyć". Wszystko dlatego, że ta publicznie ogłosiła, że były partner nie płaci alimentów na rzecz małego Vincenta. Choć Królikowski energicznie zaprzeczał, oficjalne pismo od komornika ujawniło kwotę, jaką ma zalegać Joannie Opoździe. Aktora w publicznej walce wspiera rodzina, która także jednak zaczyna tracić cierpliwość do całej afery. Młodszy brat Antka Królikowskiego porównał tę sytuację do... serialu "Moda na sukces". Ostatnio nie dało się też nie zauważyć, że Królikowski nie pojawił się na wspólnym, rodzinnym wyjeździe.

Rocznica ślubu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Pierwsza i ostatnia? Jest komentarz ekspertów

Pośród walki na posty w mediach społecznościowych - nie brakowało usuwanych zdjęć, screenów transakcji bankowych i wylewnych tłumaczeń swoich stanowisk, aż ciężko uwierzyć, że para brała ślub jeszcze w zeszłym roku! Pierwsza i być może ostatnia rocznica ślubu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego przypada na niedzielę, 7 sierpnia. Bajeczne wesele z dużym rozmachem zorganizowano w Pałacu Zdunowo. Nie zabrakło gwiazd i pełnych przepychu kreacji!

Choć Joanna Opozda i Antek Królikowski mogą nie chcieć już wracać pamięcią do tamtych wydarzeń, musimy przyznać, że ich ślub robił wrażenie. Podobnie jak sukienka panny młodej! Prezentowała się obłędnie u boku mężczyzny, w którym była wówczas szaleńczo zakochana. Zobaczcie naszą galerię!

Miłość Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego nie trwała długo! Jak to się zaczęło?

Przypominamy - Joannę Opozdę i Antka Królikowskiego zaczęto łączyć jako parę jeszcze w 2020 roku. Najpierw pojawiły się plotki o nowym związku gwiazd, kiedy razem wzięli udział w imprezie urodzinowej wspólnej koleżanki. Młodziutcy aktorzy szybko zakochali się w sobie bez pamięci. Byli praktycznie nierozłączni, prowadząc razem bogate życie towarzyskie, a także chętnie pozując do wspólnych zdjęć "na ściankach", czy w mediach społecznościowych.

Sielanka nie trwała jednak długo! Niewiele ponad miesiąc później Joanna Opozda komentowała pierwsze rozstanie z Antkiem Królikowskim. Wielu podejrzewało, że to imprezowy styl bycia aktora może mieć coś z tym wspólnego, jednak żadna ze stron nie zwierzała się z tak intymnych szczegółów. Okres zażartej walki pomiędzy aktorami dopiero miał nadejść...

Joanna Opozda i Antek Królikowski nie zawsze byli skłóceni. Był czas, w którym wspierali się nawzajem

W połowie 2021 roku Joanna Opozda zaskoczyła wszystkich, dzieląc się inną, osobistą historią. Aktorka przyznała się, że w wieku lat 20 padła ofiarą mafii sutenerskiej! Choć wielu mężczyzn mogłoby różnie zareagować na takie doniesienia, Antek Królikowski zachował się po rycersku. Nie tylko wsparł Joasię, ale też oficjalnie obwieszczał, jak silne uczucie do niej żywi. Nie zabrakło wzruszających postów. Wieści o zaręczynach Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego ucieszyły fanów. Ruszyły przygotowania do ślubu.

Joanna Opozda i Antek Królikowski walczą o opiekę nad małym Vincentem. Czy uda im się pogodzić?

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, zorganizowany w Pałacu Zdunowo, przyciągnął wiele znanych nazwisk. Zakochani zdawali się jednak być głównie zapatrzeni w siebie. Kto by się spodziewał, że rozstaną się już niecały rok później. Choć małżeństwo trwało krótko, owocem ich uczucia stał się mały Vincent, nad którym opiekę sprawuje obecnie Joanna Opozda. 

Stosunki aktorskiej pary po rozstaniu nie należą do najprostszych. Jednak ostatnio medialna afera z ich udziałem nieco przycichła. Czy to oznacza, że uda im się kiedyś dojść do porozumienia ze względu na dobro ich synka, małego Vincenta? Tego im życzymy!

Mały Henio potrzebuje pomocy. Koncert charytatywny w domu pomocy społecznej w Pruszkowie
Sonda
Czy uważasz, że Joanna Opozda i Antek Królikowski powinni pogodzić się ze względu na dobro synka?
Nasi Partnerzy polecają