Ślub od pierwszego wejrzenia: Marta drwi z Macieja?

i

Autor: Facebook/@Ślub od pierwszego wejrzenia TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta drwi z Macieja?

Co zrobiła?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta drwi z Macieja? Zrobiła to publicznie. Musiało zaboleć

2022-11-16 9:00

Marta i Maciej z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku niezbyt dobrze się dogadywali, a mężczyzna nie ukrywał, że kobieta nie jest w jego guście. Jego bezpośrednie komentarze były dla Marty bolesne. Czyżby uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła się odgryźć i publicznie zadrwić z Macieja?

8. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmierza ku końcowi. Internauci bacznie przyglądają się losom trzech połączonych przez ekspertów par. Silne emocje budzi relacja Marty i Macieja. Uczestnicy programu już od początku nieszczególnie dobrze się dogadywali, a mężczyzna przyznawał przed kamerami, że jego partnerka nie jest w jego typie. W kolejnych odcinkach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Maciej dobitnie dawał do zrozumienia, że nie podoba mu się również styl Marty. 

Niewybredne komentarze zaowocowały tym, że gdy mężczyzna wyjechał z jej domu, uczestniczka programu nie chciała kontaktować się z mężem. W końcu, po namowach ze strony bliskich, Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojechała z rewizytą do Macieja. Pobyt kobiety w Szczecinie zaowocował poważną rozmową.Bardziej to w koleżeństwo wybiega - zgodnie stwierdzili Marta i Maciej. Wygląda na to, że teraz uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozwoliła sobie na przytyk w stronę męża, co nie uszło uwadze internautów. 

Nie jest tajemnicą, że Maciej to miłośnik muzyki disco polo, co więcej - mężczyzna próbował swoich sił na scenie, gdzie występował pod pseudonimem Erdol. Swego czasu Marta w serii pytań i odpowiedzi na Instagramie wspominała, że mąż puszczał jej piosenki należące do tego gatunku, wprost poinformowała jednak, że "nie gustuje w takiej muzyce". 

Najwyraźniej Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła publicznie zadrwić z pasji Macieja, publikując mem dotyczący disco polo. "Kiedy słyszysz, jak grają disco polo, i noga rusza ci się w rytm muzyki" - takim podpisem opatrzono kadr z filmu "Piła". 

Co prawda Marta i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie obserwują się wzajemnie na Instagramie, jednak można przypuszczać, że informacja o żarcie Marty trafiła już do jej programowego męża. Jak myślicie - jak zareagował?

Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia drwi z Macieja

i

Autor: instagram/@martapodbiol1 Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" drwi z Macieja
Sonda
Oglądasz 8. edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Nasi Partnerzy polecają