Ślub od pierwszego wejrzenia: Przemek i Justyna

i

Autor: Facebook/@Ślub od pierwszego wejrzenia TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia": Przemek i Justyna

Nie spodobało jej się to

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Przemek zdradza szczegóły na temat seksu z Justyną! Gęsto się tłumaczył

2022-10-19 13:34

Ostatnio na jaw wyszło, że Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zgłosił się do udziału w programie... będąc w związku! Co więcej, opowiadał kolegom, że on i Justyna nie uprawiają seksu. To nie spodobało się Justynie, która nie omieszkała wytknąć mu obu spraw. Przemek zaczął publicznie się tłumaczyć!

Atmosfera między uczestnikami 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Przemysławem i Justyną, zagęszcza się. Wcześniej kobiecie nie podobało się między innymi, że jej małżonek zamówił jedzenie w restauracji, choć ta poprosiła o trochę czasu na zastanowienie się. Co więcej, niedawno Justyna usłyszała rozmowy o byłej ukochanej Przemka, który był w związku, gdy zgłaszał się do programu! Nie spodobało jej się również, że mężczyzna zbyt długo zasiedział się na imprezie. Ponadto dowiedziała się, że uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiada kolegom o intymnych szczegółach z ich pożycia, w tym... seksie, a raczej jego braku. 

Chłopaki przychodzą i wiedzą, że my nie uprawialiśmy seksu, on im powiedział. Pytam: "Powiedziałbyś, gdybyśmy uprawiali seks?", a on: "Tak, ale tylko kolegom - przed kamerami nie" - opowiadała wzburzona Justyna.

Justyna ze łzami w oczach powiedziała przed kamerami, że zależy jej na Przemku. Obawia się jednak, że ten przyszedł do programu w innym celu - że "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest dla niego drogą do zwiększenia popularności, nie zaś znalezienia miłości. Niezbyt dobrze układa się również między Patrykiem i Martą, którzy do tej pory wydawali się być najlepiej dobraną z par. 

Ostatecznie i Justynie poprawił się nastrój - uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że wahania nastroju spowodowane są wahaniami hormonalnymi, te zaś wynikają z choroby PCOS - zespołu policystycznych jajników, z którym się zmaga. 

Wiem, że PCOS może mi rozwalić małżeństwo. Ja wiem, że chcę walczyć o to - powiedziała. Dodała, że nie ukrywa choroby przed Przemkiem - ten wie o niej od początku.

Para zdobyła się na szczerą rozmowę, która pomogła im zażegnać pierwszy kryzys małżeński. Przemek postanowił jednak odnieść się do sprawy swojego już zakończonego związku również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak wyjaśnia fakt, że gdy eksperci wybrali dla niego żonę - Justynę, był w związku?

"Nie spodziewałem się, że kogoś w tym czasie uda mi się poznać. Oboje mieliśmy takie doświadczenie, że raczej źle trafialiśmy. Na samym początku tej znajomości powiedziałem o zgłoszeniu do programu, a szanse udziału w eksperymencie szacowałem jako nikłe. Po otrzymaniu informacji od produkcji, przeprowadziliśmy szczerą rozmowę i podjąłem decyzję, że chcę zaryzykować i wziąć udział w eksperymencie. Wszystko w zgodzie i zrozumieniu" - napisał Przemek na Instagramie.

Jak myślicie, czy jego związek z Justyną ma szanse na powodzenie?

Sonda
Oglądasz 8. edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Nasi Partnerzy polecają