Tak mieszka Adamczyk w Los Angeles!

2023-02-17 5:28

Piotr Adamczyk (51 l.) od lat konsekwentnie umacnia swoją pozycję aktorską w USA. I chyba na dobre zadomowił się w Hollywood. Wraz ze swoją ukochaną żoną Kamilą (32 l.) w Los Angeles uwili sobie przytulne gniazdka. Koszt zwala z nóg, ale na biednych nie trafiło. Poznaliśmy szczegóły.

Piotr Adamczyk - amerykańskie luksusy

i

Autor: MJR/East Newst Piotr Adamczyk - amerykańskie luksusy

Zdjęciami z okolic nowego apartamentu Tomasz i Karolina często się chwalą się w mediach społecznościowych. Ich mieszkanie znajduje się w kamienicy w stylu Brentwood Loft w budynku o charakterystycznej, nowoczesnej architekturze. Lokalizacja ta zapewnia możliwość prowadzenia miejskiego stylu życia w towarzystwie wszystkich słynnych sklepów i restauracji Brentwood. Mieszkanie jest dwupiętrowe z wysokimi sufitami, z obszernym salonem z widokiem na miasto i wzgórza Bel Air oraz zabudowanym balkonem.

Kuchnia jest urządzona w białym kolorze. Obok niej znajdują się przestronna jadalnia oraz słoneczny pokój. W mieszkaniu są także przestronna garderoba i elegancka łazienka z wygodną wanną i ścianą luster.

Na pierwszym piętrze znajduje się przestronne, otwarte studio – idealne do pracy. Na dachu jest jeszcze altana.

Adamczyk z żoną mają także do dyspozycji duży basen, spa, saunę oraz niedawno odnowioną siłownię.

Para wynajmuje wybudowane w 1996 r. eleganckie kondo za blisko 5,3 tys. dolarów miesięcznie - to prawie 25 tys. zł. Ale oboje dobrze zarabiają w USA, więc ich stać.

O posiadaniu broni, starzeniu się i prawie do orgazmu po czterdziestce...

Posłuchaj niesamowitej rozmowy Marcina Mellera z Ewą Winnicką!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki