Joanna Liszowska przeszła metamorfozę. Odważna sesja [ZDJĘCIA]

2021-07-22 17:01
Joanna Liszowska
Autor: AKPA Joanna Liszowska przeszła metamorfozę. Odważna sesja [ZDJĘCIA]

Joanna Liszowska to aktorka, która znana jest ze swoich bujnych blond loków oraz z zamiłowania do błyszczenia niczym najjaśniejsza z gwiazd na wszelkiego rodzaju ściankach. Jej stylizacje wielokrotnie rozpalały media do czerwoności! Joanna Liszowska opublikowała zdjęcia, na których zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie! Odważna sesja aktorki zachwyciła fanów.

Joanna Liszowska zdobyła sympatię widzów grając w serialach oraz biorąc udział w programach rozrywkowych. Jej bujne loki stały się cechą charakterystyczną produkcji telewizji Polsat "Przyjaciółki". Przez większość swojej kariery aktora chętnie pozowała na wszelkich ściankach, z dumą prezentując swoje, niekiedy zaskakujące, stylizacje. Choć ostatnio Joanna Liszowska wycofała się z pełnego hucznych wydarzeń życia i skupiła na karierze zawodowej, wciąż stara się zaskakiwać swoich fanów. Jak przystało na celebrytkę XXI wieku, aktorka aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikowała serię zdjęć z odważnej sesji! Ta metamorfoza zwaliła z nóg wielbicieli Liszowskiej!

Liszowska w odważnej sesji. Przypomina znaną zagraniczną aktorkę?

Joanna Liszowska zaprezentowała się na balkonie! Aktorka przy pięknej, białej balustradzie pozowała w drapieżnej sukience. Metamorfoza zachwyciła fanów. Co więcej, część z nich porównała Liszowską do Jennifer Lopez - zresztą nie pierwszy raz. Aktorka powoli odchodzi od charakterystycznych, jasnych loków na rzecz brązu. Trzeba przyznać, że na zdjęciach wygląda fantastycznie, co zauważyła ogromna rzesza fanów.

      "Wyglada Pani obłędnie w tych włosach.. ❤️"

      "Lwica 🔥🔥🔥❤️"

      "JLo❤️❤️❤️❤️❤️" - czytamy pod postem.

Jak oceniacie metamorfozę Joanny Liszowskiej?

Skradziony Bentley Joanny Liszowskiej odnaleziony w częściach na Wilanowie w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE